Zdrowie i Uroda

Zrzuć zbędne kilogramy bez głodu i wysiłku!

 

Zrzuć zbędne kilogramy bez głodu i wysiłku!

Nigdy nie znajdziesz łatwiejszego i szybszego sposobu na utratę centymetrów. To brzmi zbyt dobrze by mogło być prawdziwe. W każdym razie, w ciągu ostatnich 10 lat, japoński lekarz Fukutsudzi pomaga kobietom schudnąć tak szybko jak to jest możliwe. Jego droga do osiągnięcia szczupłej sylwetki jest pozbawiona reżimu w postaci diety, wyczerpujących ćwiczeń i nie wydajesz w tym celu absolutnie żadnych pieniędzy. 

Brzmi rewelacyjnie – prawda? Metoda odchudzania dr Fukutsudzi jest szczegółowo wyjaśniona w jego książce, która została wydana w prawie sześciu milionach egzemplarzy w całej Azji. Lekarz twierdzi, że żadne narzędzia nie są potrzebne w procesie odchudzania. Jedyne co jest niezbędne to duży ręcznik, jakiś sznurek lub taśma by utrzymać cały czas ręcznik w kształcie rolki i to wszystko.

 

Zrzuć zbędne kilogramy bez głodu i wysiłku! Metoda jest bardzo prosta. Wszystko co musisz zrobić to każdego dnia leżeć przez 5 minut na zrolowanym ręczniku w odpowiedniej pozycji. Dr Fukutsudzi twierdzi, że efekty widać już po pierwszym ćwiczeniu, dlatego koniecznie zmierz centymetrem talię przed i po wykonaniu ćwiczenia. Fukutsudzi jest ekspertem od problemów kości miednicy. Odkrył, że główną przyczyną gromadzonego tłuszczu w jamie brzusznej jest zależność kości miednicy w stosunku do kości podżebrowej. Kiedy zrozumiał istotę problemu opracował metodę polegającą na odpowiednim ułożeniu tych kości by w łatwy sposób można było usunąć tłuszcz wokół talii.

Przekonaj się jak to działa:

  1. Zroluj równo jeden lub dwa ręczniki, obwiąż sznurkiem by zachowały kształt rolki.
  2. Połóż się na wznak, na twardej powierzchni np. na dywanie, podłóż wałek pod plecy na wysokości talii (pępka).
  3. Upewnij się, że ręcznik jest nieco szerszy niż szerokość pleców.
  4. Rozstaw nogi na szerokość barków, w taki sposób by duże palce stóp stykały się ze sobą (patrz na zdjęciu).
  5. Wyciągnij ramiona za głowę i odwróć dłonie tak by małe palce stykały się ze sobą (patrz zdjęcie).

 

To wszystko co musisz zrobić. Spróbuj wytrzymać w tej pozycji 5 minut. To może wydawać się proste, niestety ta pozycja nie jest zbyt wygodna i możesz poczuć się niekomfortowo. Po zakończeniu ćwiczenia, przekręć się na bok i powoli wstawaj, nie wykonując przy tym gwałtownych ruchów. Ćwiczenie daje najlepsze efekty jeśli wykonujesz je 3 razy dziennie po 5 minut.

 

UWAGA: Pamiętaj by przy schorzeniach z kręgosłupem koniecznie skontaktować się ze swoim lekarzem przed rozpoczęciem ćwiczeń. W początkowym stadium wykonywania ćwiczeń możesz czuć się nieswojo, nawet możesz odczuwać ból. To efekt powrotu kości do naturalnej pozycji. Jeśli nie możesz wytrzymać 5 minut spróbuj od 1 czy 2 by stopniowo wydłużać czas do wyznaczonych 5 minut. Jeśli chcesz odnieść sukces powinnaś ćwiczyć każdego dnia. Pamiętaj jednak, że to dość bolesny sposób rozciągania, więc po każdej zakończonej sesji leżenia kości staną się bardzo sztywne. Musisz powoli wracać do pozycji stojącej. Kiedy już przekręcisz się na bok najpierw usiądź, posiedź chwilę i dopiero powoli wstawaj bez gwałtownych ruchów.

Zobacz filmik instruktażowy

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl