Związek

Zmysłowe wygłupy

 

Zmysłowe wygłupy

Dość nudy i planowania. Nadszedł czas na odrobinę zabawy. Nie ma lepszego sposobu na zainicjowanie zbliżenia niż zmysłowe wygłupy. Dlatego warto od czasu do czasu potraktować swoją sypialnie jak wielki plac zabaw. Bowiem zabawa to najlepszy afrodyzjak i sposób na wzajemne dogodzenie sobie w łóżku. Tu nikt Was nie widzi i nie ocenia. Służbowy uniform możecie na ten czas odrzucić  kąt, a poważną minę zastąpić uwodzicielskim uśmiechem.

Zmysłowe wygłupy
Fot. Shutterstock

 

Kiedy przestaniecie się spinać w łóżku, seks da Wam o wiele więcej radości. W każdym związku bywają sytuacje w których jedno z partnerów nie ma ochoty na seks. Ma inne plany lub nie jest w nastroju. Nie raz rzeczywiście lepiej to uszanować i dać spokój. Ale innym razem może okazać się, że kuszące zaczepki mogą przynieść zaskakujące rezultaty. Bo kto nie lubi od czasu do czasu się trochę powygłupiać i pośmiać.

Zmysłowe wygłupy

Pierwszą  najprostszą formą zaczepki do zmysłowych wygłupów są oczywiście łaskotki. To one sprawiają, że zaczynamy się wić niczym węgorz i śmiać do łez.

Warto również pokusić się o kupno gadżetów np. mazak do skóry łatwo zmywalny. Możesz napisać nim na swoim ciele zagrzewające teksty typu „mam na ciebie ochotę”, „dziś jestem twoja” albo „do boju ogierze”.

Miłosne liściki również potrafią rozpalić zarówno nie jednego faceta jak i kobietę. Wystarczy je odpowiednio przygotować by zrobiły wrażenie np. utworzyć tapetę na laptopie z wybranym przez siebie hasłem. Możesz także napisać liścik elektroniczny, lub w tradycyjnej papierowej formie i zostawić np. w kieszeni szlafroka lub miejscu, które wiesz, że nie umknie uwadze.

Karciana gra w fanty. Być może pamiętacie je z czasów studiów lub innych okazji. Gra z partnerem może być równie ekscytująca, kiedy będziecie grać o garderobę lub bardziej konkretne rzeczy np. pod porządkując się zwycięzcy.

Kolejną świetną zabawą jest gra w kości „Lucky Love”, do nabycia w sklepie internetowym. Podczas gry to kości zdecydują za Was co będziecie robić w łóżku. Możesz do zabawy zachęcić partnera wkładając mu kości do kieszeni lub schować pod poduszkę. Zapowiedz wcześniej, że tam czeka na niego niespodzianka.

Równie wielką przyjemność sprawi zabawa z jedzeniem. Możesz zanurzyć sutki w czekoladzie i dać partnerowi do zlizania lub układać wisienki w pępku. Do zabawy przyda się także bita śmietana, słodkości i pieszczoty to wspaniały duet. Karmcie się jedzeniem, wygłupiajcie, a potem kochajcie. Bez konkretnego scenariusza, tak jest najprzyjemniej.

Na koniec coś specjalnie dla Panów – Miss mokrego podkoszulka. Na zmysły każdego faceta działa mokra, przylegająca do ciała tkanina, kusząco, odznaczająca kobiece wdzięki. Wystarczy byś odziała się tylko w bawełnianą koszulkę i majteczki, a potem wślizgnęła, kiedy on bierze prysznic. To świetna erotyczna zabawa i z całą pewnością dobry początek by spędzić namiętne chwile z ukochanym. Bawcie się!

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl