Samo życie

Zarys brwi zdradza Twój charakter

bettypisze.pl
 

Zarys brwi, a charakter.

Zarys brwi może mieć ogromny wpływ na ogólny wygląd kobiety. Poprawnie zarysowane mogą go uzupełnić, a niedbałe całkowicie zrujnować. Gdy dobrze wykonasz makijaż, przeciętny wygląd nabierze przepychu i dostojności. Ale gdy zrobisz to źle zmienisz optycznie zarys oczu i nosa. Brwi mogą naprawdę wiele zdziałać, dlatego warto zadbać o ich odpowiedni kształt.

 

Zarys brwi
bettypisze.pl

 

Zarys brwi jest bardzo ważny dla urody, dlatego często zmieniamy go wraz z obowiązującymi trendami. Tak samo jak zmienia się moda na różnorodne fryzury, tak samo kształtuje brwi nadając im mniej lub badziej wyrazisty wygląd i kształt. Okazało się również, że nasza natura ma swoje odbicie w kształcie brwi. Bowiem brwi nie tylko są dopełnieniem naszych oczu ale także, ich kształt zdradza cechy naszego charakteru. Chcesz wiedzieć jak Cię opisują brwi? – przeczytaj ponieżej.

Naturalnie proste brwi

Jeśli zarys brwi jest zupełnie prosty, tzn. że masz tendencje do bycia niezwykle niezawodną. Twoi przyjaciele, rodzina i pracodawca mogą ci zaufać i nie zawahają się zwrócić do ciebie o pomoc. Proste brwi wykazują również silne umiejętności logiczne. Oznacza to, że jesteś szczególnie dobra w byciu zorganizowaną i radzeniu sobie z wieloma rzeczami na raz.

Łukowate brwi

Zdecydowanie jesteś perfekcjonistą. Przyjaciele mogą opisać cię jako wzrokowca bo szybko zauważasz szczegóły fizyczne. Jeśli masz łukowate brwi to masz też artystyczną duszę. Wielu ludzi z łukowatymi brwiami to zdolni artyści. To nie oznacza, że jesteś tradycyjnym artystą; nie zawsze potrzebny jest pędzel by stworzyć coś wspaniałego.

Brwi z górnym łukiem

Pokazują twoją miłość do współzawodnictwa. Jesteś przedsiębiorczą osobą i byłabyś dobrym szefem lub przedsiębiorcą. Wykazują również silną etykę zawodową. Nienawidzisz przegrywać i zrobisz prawie wszystko żeby wyjść naprzód – nawet jeśli oznacza to długie godziny w biurze. Upewnij się tylko, że twoja natura współzawodnictwa nie wpłynie na twoje relacje koleżeńskie i z bliskimi.

Brwi opadające w dół

Jesteś bardzo wrażliwa i nie skupiasz się na sobie. Myślisz o innych więcej niż o sobie; to ogólnie dobra cecha, ale czasami może powodować problemy. Odrobina zdrowego egoizmu każdemu jest potrzebna. Opadające brwi pokazują też, że jesteś emocjonalna. Czasami możesz być emocjonalna bo jesteś oddana w miłości i bardzo empatyczna.

Zakrzywione brwi

Odzwierciedlają osobę uczciwą i logiczną, często postrzeganą przez przyjaciół jako odpowiedzialną. Bywasz emocjonalna, ale emocje rzadko wpływają na twój zdrowy rozsądek. Zakrzywione wykazują również równowagę. Cenisz sobie równowagę we wszystkich aspektach życia. Najlepiej czujesz się w sytuacjach bez dramatyzmu, jesteś postrzegana jako dobra przyjaciółka i niezawodny współpracownik.

A czy Twoje brwi odzwierciedlają Twój charakter?

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl