Związek

Zabawy ożywiają związek

 

Zabawy ożywiają związek

Kilkanaście minut nudnego, przewidywalnego seksu możesz ożywić stosując się do kilku porad… Jak w nietypowy sposób podniecić wieloletnią partnerkę?

 

zabawy ożywiają związek

 

Opaska na oczy

Prosty i bardzo skuteczny gadżet erotyczny z pewnością przyniesie sporą porcję nowych doznań. Opaską możecie się wymieniać.

 

Sekstelefon

Zadzwoń do niej w ciągu dnia i opowiedz o wieczornych planach. Gra wstępna rozpocznie się jeszcze przed jej powrotem do domu…

 

Film erotyczny

Badania przeprowadzone przez firmę Gemius wskazują na inwazję kobiet na strony erotyczne. Z portali przeznaczonych dla dorosłych korzysta, aż 38% pań, pochodzących w większości z małych miasteczek i wsi. Może zaproponujesz wspólne oglądanie filmu dla dorosłych?

 

Świntuszenie…

Nieprzyzwoite słowa w ustach mężczyzny… to kolejna rzecz, która kręci kobiety.

 

Elegancki i zadbany…

Zapomnij o jeansach, koszulce polo i trampkach… Przygotuj kolację, załóż garnitur, użyj dobrych perfum i postaraj się wyglądać tak, aby tę całą elegancką otoczkę zapragnęła z ciebie zedrzeć. Polecam artykuł o mężczyznach z klasą…

 

Poznaj jej ciało

Podczas gry wstępnej skup się na tych częściach ciała, którym zazwyczaj poświęcasz najmniej czasu. Odkryj jej sfery erogenne np. tylną część kolana, kark, stopy…

źródło: dziennik.pl

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl