Związek

Zabawa w seksualne fantazje

 

Zabawa w seksualne fantazje

Dzisiejszego wieczoru proponuje Wam fantastyczną zabawę, która zapewni oderwanie się od rzeczywistości i wprawi Was w miły i erotyczny nastrój. Dzięki tej grze poznacie się lepiej i odkryjecie drugie, bardziej skrywane oblicze partnera. Nawet związki z długim stażem będą świetnie się bawić, ponieważ gra nie tylko wzmaga apetyt na seks, ale także jest miłą alternatywą dla codzienności. Jej tyt to „miska erotycznych fantazji” – zapraszam!

9 and half weeks

 

Zasady gry:

Zapisz pięć swoich najbardziej skrywanych dotąd erotycznych fantazji na pojedynczych kartach papieru. Nie obawiaj się krytyki, dzisiejszego wieczoru nie oceniacie się bez względu na to jaka fantazja kryje się w Waszych myślach. Na początku gry obiecujecie sobie, że cokolwiek dzisiaj wyznacie, po grze pójdzie to w niepamięć bez obaw o wypominanie, zawstydzenie czy jakiekolwiek wyrzuty.

Każdą karteczkę złóż na pół by partner nie mógł podejrzeć co na niej jest i umieść ją w misce „fantazji”. Poproś partnera, aby zrobił dokładnie tak samo. Wybierzcie na zmianę jedną karteczkę z fantazją, i porozmawiajcie o niej razem. Nie musicie celowo skupiać uwagi na dążeniu do seksu. Pozwólcie by tajemniczy klimat erotycznych wyznać zawładnął Wami. A sami się przekonacie, że w pewnym momencie bierzecie udział w intymnym seansie.

Wystarczy wyłączyć światła i rozmawiać o tym  dlaczego ty lub twój partner lubi tą fantazje, jakie ona uczucia w Was budzi. Podczas gdy twój partner opisuje swoją fantazję, Ty po prostu słuchaj jej uważnie, ale także uruchom ręce, czule go dotykając by czuł się bezpiecznie wyznając swoje sekrety.  Pamiętaj, że im pikantniejsze zdradzisz marzenia erotyczne tym zabawa może okazać się bardziej interesująca i ekscytująca zarazem.

Może okazać się, że partnerzy mimo złożonych deklaracji obawiają się wyznać swoje sekrety. Takie osoby mogą zabawę w fantazję zamienić w „grę w postaci”.

Granie w postaci, jest zawsze zabawne, niezależnie jaką postać wybierzecie. Facet może udawać, że jest lekarzem, a dziewczyna może udawać, że jest chora. Tzw. gra w doktora. Poproś partnerkę, aby położyła się na łóżku w ubraniu, a Ty udawaj, że ją badasz. Poszukaj wymówek by dotykać pacjenta i rozebrać dając ku temu różne preteksty. Jeśli twoje powody będą bardzo przekonywujące gra może okazać się nie tylko erotyczna, ale także bardzo zabawna. Mężczyźni uwielbiają przebieranie, tak samo jak sypianie z różnymi kobietami w różnych scenariuszach. Pragną eksperymentować. Jeżeli partnerka jest otwarta, tym samym zapewnia zróżnicowanie i odmianę swojemu mężczyźnie. Jest to wspaniała zabawa jaką można zrobić dla siebie nawzajem i dla lepszego seksu. Do gry w postaci można również włączyć przebranie w policjanta, nauczycielkę, uczennice lub stewardesę. Widok partnera w przebraniu działa niesamowicie pobudzając ani się nie obejrzysz jak poczujesz, że zawładnął tobą pierwotny, seksualny instynkt.

Seks z zawiązanymi oczyma ​​może zwiększyć napięcie seksualne i zwiększyć podniecenie. Bo gdy jeden zmysły się traci, wszystkie inne zmysły potęgują swoją moc. Do tej gry wymagane jest użycie opaski i lodu. Weź swój szalik lub opaskę jedwabiu, zasłoń nią oczy partnera i doprowadzić go do łóżka. Karmimy partnera lub partnerkę  lodami i za każdym razem, kiedy lód ocieka lub spada na jego/jej ciało, musimy je delikatnie zlizać.
Ta gra może rozpocząć się proste, ale łyżka skończy się w wielu różnych miejscach!

Seks w łazience: Nuda w łóżku? Jaka kobieta nie lubi trochę łazienkowego seksu? Oddając się rozkoszy w wannie lub pod prysznicem realizujemy swoje zachcianki. Być może nie są najskrytsze ale z pewnością niesamowicie przyjemne. Seks w połączeniu z pianą lub ciepłym natryskiem który obmywając miejsca erogenne, dodatkowo potęguje doznania jest wspaniałą odmianą od łóżkowego spotkania..

To tylko kilka inspirujących pomysłów na misę fantazji. Każdy z nas ma własne fantazje, niektórzy z nas lubią te bardziej romantyczne, a  niektórzy z nas wolą trochę dominacji i kontrolowanego gwałtu. Mam nadzieję, że dowiesz się czegoś nowego o sobie i swojej partnerce/partnerze. Miłej zabawy!

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl