Lifestyle

Wspomnienia Dnia Matki

 

Wspomnienia Dnia Matki

 

Dla mnie był to dzień pełen wrażeń i niesamowita niespodzianka, ponieważ ja już obchodziłam to święto w marcu. Przebywając w tym czasie w Anglii otrzymałam mnóstwo prezentów. Dlatego w ogóle nie spodziewałam się już żadnych, właściwie żadnych życzeń. Tymczasem moi synowie po raz kolejny mnie mile zaskoczyli. 🙂 Starając się zrewanżować zrobiłam ich ulubione zrazy, wątróbkę po meksykańsku i oczywiście na deser upiekłam ciasto. Był to naprawdę bardzo miły dzień, właściwie to cały weekend. Graliśmy w Monopoly (polecam wszystkim ta grę), oglądaliśmy filmy, rozmawialiśmy i zajadaliśmy się pysznymi przekąskami. Mam nadzieję, że Wasz weekend minął równie sympatycznie. W kolejnych dniach opisze wszystkie potrawy i zamieszczę zdjęcia.

wątróbka-po-meksykańsku

Zaś wszystkim którzy jeszcze nie dokonali zakupów przypominam, że Dzień Dziecka już wkrótce.

Oczywiście pamiętajmy również o święcie naszych kochanych Ojców. Na ten dzień mamy sporo czasu by się jak należy przygotować.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl