Samo życie

Wielkanocne prezenty w Chocolissimo

 

Wielkanocne prezenty w Chocolissimo.

Easter-Bunny-4

Ten post kieruję głównie do zapominalskich. Jak wiadomo Wielkanoc to nie tylko obżarstwo, ale również, a może przede wszystkich czas rodzinny kiedy wreszcie możemy nacieszyć się sobą. To także czas drobnych upominków, bo kto nie cieszy się z prezentów, a jak wiadomo najbardziej preferowanym prezentem wielkanocnym są słodycze. A skoro o nich mowa to koniecznie muszę wspomnieć o Chocolissimo.EggElegance-Mini-2

Wszyscy mieliśmy już nie raz okazję zapoznać się tą niezawodną marką, pysznych, rozpływających się w ustach, ręcznie robionych czekoladek. Chocolissimo, już kilkakrotnie było sponsorem konkursów na naszym Blogu, zawsze na czas dostarczyło nagrodę dla zwycięzcy.  Venus-Easter-MaxiDlatego jeśli jeszcze nie macie świątecznego prezentu zachęcam by pospiesznie zapoznać się z ofertą proponowaną przez Chocolissimo, nie martwcie się o przesyłkę, firma zapewnia dostarczanie wybranych produktów nawet w ciągu 24 godzin. Dodatkowo możecie zamówić bilecik z dowolnie przez Was wybranymi życzeniami, wybrać smak pralinek, złożyć czekoladowy telegram, a nawet zamówić czekoladki ze zdjęciem. Nie warto czekać, najciekawsze wzory, nieziemsko smaczne pralinki i naprawdę nietuzinkowe połączenie smaków znajdziecie tylko w czekoladkach Chocolissimo.

Owca-Dolly-MilkOsobiście uwielbiam czekoladki właśnie tej firmy, korzystałam z ich usług już od 2005, jeszcze na długo zanim zaczęłam prowadzić Blog i nigdy mnie nie zawiedli. Was również zachęcam do skorzystania, oferta firmy Chocolissimo jest bardzo szeroka, znajdziemy tam upominki na każdą okazję, z cała pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie lub osoby, która pragnie uszczęśliwić słodkim podarkiem.

Chocolissimo to gwarancja smaku i wysokiej jakości czekolady.

Wielkanocne prezenty w Chocolissimo5

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl