Informacje

Wesołych Świąt!

 

Wesołych Świąt!

Wreszcie świąt nadszedł czas… Ostatnie tygodnie były bardzo intensywne, pełne przygotowań do tego cudownego okresu, a co się z tym wiąże przepełnione pracą. Została już tylko „chwila” by dopiąć wszystko na ostatni guzik i cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem w gronie rodziny i przyjaciół. Mam nadzieję, że przydały się Wam zarówno moje porady jak i różnorodne propozycje kulinarne. Dokładam wszelkich starań by było ich jak najwięcej zarówno na tym blogu jak i na kucharskieprzepisybetty. Dziękuję, że jesteście ze mną i że nasze grono sukcesywnie się powiększa.

A jeśli mogę mieć do Was przedświąteczną prośbę, to proszę przysyłajcie mi zdjęcia potraw wg mojego przepisu. Z ogromną przyjemnością pochwalę się nimi na Fan page FB, zachęcam także do przysyłania zdjęć swoich potraw z przepisami. W zakładce przepisy czytelników jest już kilka sprawdzonych potraw i każdy może dołączyć do tego zacnego grona.

A teraz żegnam się już z Wami życząc Wam bogatego zajączka, obfitego dyngusu i pomyślności zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Do zobaczenia po świętach 😉

wielkanoc

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

1 Comment

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl