Samo życie

Walentynkowe inspiracje

Walentynki
Betty pisze
 

Jak Walentynki to prezenty i nie tylko!

Walentynki to nie tylko romantyczna kolacja czy wymienianie się upominkami. Nie wolno zapomnieć, że kochamy się nie tylko od święta. Ale też nic nie stoi na przeszkodzie, by ten dzień był upojny jak miłość. A jak miłość to i seks, tylko nie byle jaki seks na szybko bo rano wcześnie trzeba wstać do pracy. Skoro to wyjątkowy dzień to warto pokusić się o wyjątkowe emocje. A takich z pewnością może dostarczyć nasza łazienka. To pomieszczenie posiada pewien potencjał, który warto wykorzystać podczas tego wieczoru. Oczywiście potrzebna jest odpowiednia aranżacja, by czas w niej spędzony okazał się niezwykle romantyczny. Z pewnością pomocne będzie przygaszone światło, blask świec, kąpiel w pianie i kuszący zapach olejków. Bo któż nie chciałby takiej kąpieli, szczególnie w towarzystwie ukochanej osoby? To całkiem dobry sposób by miło rozpocząć wieczór.

Prezenty na Walentynki

Ciężko jest wybierać prezenty pod presją czasu, a każdy pragnie by ten drobiazg był wyjątkowy. Poza tym opierając się na doświadczeniach z własnym mężem, śmiało mogę rzec, że faceci albo są monotematyczni, albo dostają gęsiej skórki na myśl o wyborze prezentu. Co w efekcie kończy się na słodkościach itp. lub zamęczają nas pytaniami co chciałybyśmy dostać z tej okazji. Wszak ściągawka od żony mogłaby się okazać świetnym pomysłem. Tylko gdzie urok i czar Walentynek, jeśli będziemy kupować sobie prezenty z listy niczym zakupy na obiad?

W przypadku takiej niewiedzy czy braku pewności, sugerowałabym ograniczyć się do czegoś naprawdę niewielkiego. W zamian zaskoczyć partnerkę oczywiście przed wspomnianą kąpielą, np. samodzielnie przygotowanym obiadem. Statystycznie rzec ujmując, wciąż gotujący mężczyzna w domu to prawdziwa rzadkość. Mimo, iż niektóre z nas znalazły sobie takiego rodzynka, to jednak zdecydowana większość może tylko pozazdrościć. Te panie tym bardziej docenią starania partnera, włożone w przygotowanie wspólnego posiłku.

Nie ma co się oszukiwać o wiele łatwiej doradzać facetom, bo przecież znamy swoje oczekiwania. 🙂 Pewnie każda z nas wpadła już na pomysł nietuzinkowych bokserek, gry na konsolę czy komputer, perfum lub biżuterii. Zawsze można ofiarować partnerowi siebie, zapakowaną w piękną bieliznę i gotową na przejęcie bazy.

Dostępne w sklepach

Przygotowałam dla Was również kilka drobiazgów, które uda się zdobyć nawet w drodze powrotnej z pracy; w dobrej drogerii czy Empiku. Taki drobiazg dla partnera/partnerki również będzie oznaką pamięci i dbałości o związek. (Nie zapominajcie o kwiatach!)

walentynki
Betty pisze

 

  • Empik co roku przygotowuje szeroka game różności na tego typu okazje. Jedną z nich jest stara jeszcze z czasów PRL gra towarzyska “Flirt”.  Mimo upływu lat gra może sprawić mnóstwo radości.
  • Błyszczyki do ust – pralinki w ostatniej chwili z pewnością zdobędziecie w dobrze zaopatrzonym pasażu handlowym w zależności od miasta w którym mieszkacie.
  • Jadalna farba do malowania ciała powinna być osiągalna we wszystkich sex shopach.
  • Czekoladowy miś – centra handlowe, pasaże, empik (znajdziecie tam również zestaw czekoladowy raj)
  • Mydlane płatki róż oraz świece drogerie typu Dallas.
  • Biżuteria River Island dostępna w centrach handlowych i pasażach
  • Panowie również mogą skorzystać z poczty kwiatowej nie powinni mieć żadnego problemu z dostarczeniem bukietu o ile złożycie zamówienie w godzinach rannych.

Wszystkim parom życzę cudownych, pełnych czułości i wzajemnej miłości Walentynek. Zaś wszystkim singlom by i do Was uśmiechnęło się szczęście,  byście w kolejnym roku świętowali w parze.  Natomiast singlom z wyboru, przecież i takich jest całe mnóstwo, życzę miłego dnia i wielu powodów do radości.

Pozdrawiam Betty

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

2 komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl