Związek

Erotyczny piątek – 38 tydzień

 

Erotyczny piątek – 38 tydzień

Powoli, małymi kroczkami zbliżamy się do końca naszej zabawy dla par. Ale póki co jeszcze trwa, a nasze dzisiejsze zadanie jest przeznaczone dla Panów. Wasze partnerki z całą pewnością ucieszy taka niespodzianka.

erotyczny piątek 38 tydzień

Tytuł zadania brzmi: „Romantyczna przysługa„. Panowie to zadanie jest niezwykle proste i na pewno zaowocuje miłym dniem dla Was obojga. Wybierzcie dzień w którym wstaniecie wcześniej od partnerki. Przygotujcie śniadanie dla swej ukochanej i zanieście jej prosto do łóżka. Zadbajcie by na tacy znalazło się wszystko co lubi, świeże owoce, sok, kawa, a może tost z dżemem… jednakże nie zapominajcie by obudzić ją czułym pocałunkiem, przywitać miłym uśmiechem, może odrobiną pieszczot i świeżo ściętym kwiatkiem lub zakupionym bukietem wraz ze porannym pieczywem.

Od siebie dodam, że takie romantyczne przysługi to właśnie dbanie o związek, o to by w Waszym związku wciąż iskrzyło. To niby nic wielkiego tylko śniadanie, ale własnie takie miłe gesty zostają w naszej pamięci na bardzo długo.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl