Samo życie Związek

Tego jeszcze tutaj nie było – bielizna

 

Tego jeszcze tutaj nie było – bielizna

Każda kobieta w pięknej bieliźnie wygląda wyjątkowo, ale nie każda bielizna na pięknej kobiecie wygląda równie interesująco. 

Bielizna damska jeszcze w minionym stuleciu była tematem tabu, wywołującym niezłe zamieszanie w towarzystwie. Twarz młodych kobiet pokryta była rumieńcem, zaś wyobraźnia mężczyzn rozpalała ich do czerwoności. Współcześnie zarówno staniki jak i majteczki dostepne są w wielu modelach, niekiedy bardzo praktycznych i wygodnych, innym razem zmysłowych i erotycznych. Tak, damska bielizna jest tak bardzo różnorodna, że może odzwierciedlać upodobania jej właścicielki.

bielizna

Często bielizna wykorzystywana jest do komunikacji w związku. Sportowe staniki czy damskie bokserki, albo koszule nocne pojawiające się w sypialni zwykle dosadnie mówią „dziś nie mam na nic ochoty”, stanowią skuteczna ochłodę pożycia. Za to również bez słów, dajemy partnerowi znać o swoich pragnieniach  koronkową haleczką czy stringami. Z całą pewności pikanterii w związku doda erotyczna bielizna damska. Odpowiednio dobrana podkreśli piękno kobiecego ciała, pozwoli ukryć mankamenty i poczuć się atrakcyjnie i zmysłowo.

W bieliźnie nie tylko możesz poczuć się swobodnie ale również masz szanse realizować swoje fantazje. Istnieje tyle różnorodnych i zachwycających fasonów bielizny odzwierciedlających stroje seksownych pokojówek, pielęgniarek czy nauczycielek, które zadziwią i oszołomią partnera. Bielizna zapewnia komfort, poczucie atrakcyjności, a także poczucie bezpieczeństwa w trudne dla kobiet dni. Odpowiednio ją dobierając będziesz grzeczna dziewczynką, zmysłową kobietą, konserwatywna damą lub tygrysicą która właśnie ma ochotę zerwać z rutyną!

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl