Zdrowie i Uroda

Techniki masażu oraz krótki instruktaż obrazowy

 

Techniki masażu charakteryzują się różną formą dotyku

Masaż to doskonały sposób na zmęczenie po pracy. Pomaga uwolnić się o zmagań w ciągu dnia i na kilka chwil zrelaksować, zapomnieć o całym świcie. Może być prawdziwym ukojeniem dla duszy i ciała, wykonany w warunkach domowych przez partnerów z całą pewnością zbliża do siebie i gwarantuje intymną bliskość. Krótko mówiąc masaż relaksacyjny jest bardzo przyjemny. Niestety nie każdy potrafi wykonać go poprawnie. A samo głaskanie po plecach nie przynosi wielkiej ulgi. Ważne by umieć zastosować przynajmniej kilka technik, dzięki którym poprawi się nasze samopoczucie. Bo przecież masaż to nie tylko relaks ale również duża ulga dla obolałych mięśni po ciężkim dniu.

Dzięki tym zdjęciom, wykonanie masażu relaksacyjnego na pewno już nie będzie stanowiło wielkiej trudności. Wystarczy trochę poćwiczyć. Może od razu zaproponować naukę partnerowi?

Techniki masażu relaksacyjnego

Betty pisze
Betty pisze

Warunki sprzyjające podczas masażu

Betty pisze

 

Masaż relaksacyjny kręgosłupa

techniki masażu
Betty pisze

Masaż relaksacyjny kończyn

techniki masażu
Betty pisze
Betty pisze

Masaż leczniczy pleców

Betty pisze
Betty pisze
Betty pisze

Materiał zdjęciowy jest własnością Masażysty-Rehabilitanta Grzegorza Stanisława Latosińskiego

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

1 Comment

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl