Związek

Tajemnice kobiecego orgazmu

http://www.filmaffinity.com/
 

Odkryjmy tajemnicę orgazmu

Orgazm to cudowne i wspaniałe uniesienie, które ogarnia całe ciało, „rozsypując je na miliardy maleńkich atomów”, a jednocześnie trzymając w stanie rozkoszy i spełnienia. Jeśli oglądaliście film „kiedy Harry poznał Sally” mogliście zobaczyć tajemnic orgazmu odkrytą przez tytułową bohaterkę w restauracji. To oczywiście żart, ale czyż nie każdy mężczyzna marzy by jego partnerka przeżywała orgazm właśnie w taki zjawiskowy, teatralny sposób? Niestety kłamstwa i półprawdy na temat orgazmu już u niejednej kobiety spowodowały utratę własnej wartości i zrodziły fałszywe oczekiwania. W następstwie tego pojawiają się problemy z osiągnięciem sczytywania, które mają podłoże psychiczne. A powstają zwykle dlatego, że słuchając nie zawsze prawdziwych opowieści innych, chcemy podporządkować własne życie erotycznym mitom. Przed Wami tajemnice orgazmu bez tajemnic. 🙂

 

Tajemnice orgazmu

Tajemnice orgazmu kobiety

Kobiety przeżywają pełne namiętności moce, doświadczając orgazmu z mężczyznami, których nie zaliczają do stałych partnerów. Mimo to oddziałują na siebie, jakby przyciągani erotycznym magnesem. Fizyczna ochota na seks jest doskonale znana nie tylko mężczyznom. Kobiety również są jej świadome i nie zawsze kierują się romantycznymi uczuciami. Może się okazać, że właśnie one są przeszkodą do osiągnięcia rozkoszy z ukochanym. Gdy w grę wchodzą uczucia, nie chcemy rozczarowania. Boimy się zranić partnera, wstydzimy się wyjawić najgłębsze pragnienia. Czując tak dużą presje w dążeniu do osiągnięcia pełnej harmonii, pożądanie może się ulotnić. Powraca, gdy partnerzy przestają odczuwać lęki i otwarcie mówią sobie o co im chodzi.

Ważna jest również wrażliwość kochanka i umiejętność zaspokojenia kobiety. To dwa bardzo istotne aspekty. W pierwszym przypadku chodzi o to by wyczuć odpowiedni nastrój lub po prostu go stworzyć. Zaś w drugim przypadku mam na myśli głównie egoistycznych partnerów, którzy podchodzą do kobiety technicznie. Skupiają się na wybranej przez siebie partii ciała, i z uporem maniaka ją stymulują. Wierząc, że za chwilę nastąpi „eksplozja” i będę mogli skończyć zabawę. Droga do bycia kochankiem doskonałym nie raz bywa wyboista, ale warto poćwiczyć Panowie.

Kiedy już wiecie, że całe ciało kobiety domaga się pieszczot droga do osiągnięcia miana wytrawnego kochanka jest znacznie krótsza. Kolejny krok to baczne obserwowanie jej reakcji. W żadnym wypadku nie powtarzajcie przy każdym zbliżeniu tych samych zachowań i czynności. Seks to nie rytuał i nie powinien być ani monotonny ani nudny. Obserwując kobietę szybko zauważysz narastające podniecenie, aż wreszcie pojawi się upragniony orgazm. Orgazm kobiety obejmuje całe ciało, następują rytmiczne skurcze mięśni. Do objawów towarzyszących orgazmowi można  dodać stwardnienie brodawek piersi, przyspieszony oddech, bicie serca, często jęki i napięcie ciała. Po czym pojawii się błogie rozluźnienie.

Orgazmy

Dzielą się na mniej i bardziej intensywne. Ich siła nie zależy tylko od pozycji, w jakiej uprawiamy seks, ale także od formy w danym dniu, kondycji fizycznej kobiety czy po prostu od jej ochoty. Stosunek seksualny nie jest niezbędny do przeżycia orgazmu. Wiele kobiet nie uważa tradycyjnego stosunku za najbardziej podniecający. Ogromną rozkosz kobietom sprawiają czułe, intymne pieszczoty i masturbacja. Nie ma w tym nic dziwnego. Stymulacja łechtaczki i okolic działa bardzo pobudzająco i podniecająco.

Punkt G – odpowiedzialny za orgazm

To stwierdzenie należy już do historii. Wprawdzie faktycznie istniej punkt G. Jest to część pochwy o szczególnej wrażliwości erotycznej, ale nie oznacza to, że tylko to miejsce odpowiedzialne jest za erotyczne przeżycia kobiet. I na całe szczęście bo gdyby tak było to wiele z nas nie przeżywałoby tych pięknych chwil uniesienia. Niektóre kobiety punkt G jest w pełni rozwinięty nie potrafią go odnaleźć. Jest bowiem położony nieco w głębi pochwy. Jeśli poszukiwania okażą się bezowocne, nie należy się tym przejmować. Do orgazmu bowiem prowadzi bardzo wiele dróg. Jeśli zastanawiasz się od czego zacząć, przeczytaj wpis pt. ”Bądź kochankiem doskonałym” i odkryj mapę kobiecego ciała, postępuj zgodnie ze wskazówkami, a już wkrótce staniesz się obiektem jej pożądania.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl