Związek

Świntuszenie

 

Świntuszenie

Wreszcie piątek i znowu zachęcam Was do zabawy erotycznej, której celem jak zawsze jest odświeżenie uczuć w związku, dodanie trochę więcej pikanterii, a przede wszystkim ucieczka od monotonii. Każdy związek, nawet najbardziej konserwatywny ma od czasu do czasu ochotę na coś zupełnie innego, na co pewnie nie odważył by się w blasku dnia. Ale kiedy zapada zmierzch i jesteśmy już sama na sam z ukochanym nic nie stoi na przeszkodzi by popuścić wodze fantazji. A najlepszym sposobem na rozwinięcie akcji są „niegrzeczne teksy”, które niesamowicie podniecają mężczyzn.

świntuszenie
źródło zdjęcia: Secret diary of a call girl

Wielka jest siła słów, a jakże ogromna sprośnych tekstów kiedy same mówimy je do partnera lub kiedy on mówi je do nas. Oczywiście kiedy włożysz na siebie bawełnianą piżamkę i schowasz nos pod kołdrę pewnie nie jesteś w nastroju na pieprzne kawałki. Ale jeśli tego wieczoru założysz choćby sexy haleczkę i wyobrazirz sobie, że jesteś luksusową call girl, znaną w branży erotycznej, wszystko od razu nabiera innych barw.

Już wiesz, że jesteś piękna i wyglądasz niezwykle seksownie, świntuszenie nie stanowi dla ciebie problemu, nie czujesz się ani spięta, ani zażenowana wręcz przeciwnie, kochasz to, w końcu jesteś specjalistką w swojej branży, a twój partner jest twoim ulubionym stałym klientem i właśnie do ciebie zadzwonił. Wiesz jakich słów użyć i masz mnóstw nowych pomysłów by znalazł się w siódmym niebie. Powiedz swojemu klientowi dlaczego będzie zadowolony z twoich usług, i co chętnie zrobisz żeby go podniecić. Możesz wymyślić sobie seksowny pseudonim do tej zabawy by jak najlepiej wcielić się w rolę i opowiadać za co ci płaci, jaką masz radość z bycia rżniętą, dogadzania klientowi i ssania jego gigantycznego…

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl