Związek

Super seks

 

Super seks

Prostym sposobem poprawienia jakości zbliżeń seksualnych jest zadbanie o to, by Twoja partnerka była naprawdę silnie podniecona zanim rozpoczniesz penetrację. Najlepszą metodą może okazać się długa, powolna i podniecająca gra wstępna. To świetny sposób na uwolnienie się od stresu i zapomnienie o problemach dnia codziennego.

 

super seks
Kadr z filmu: „Color of night”

 

Najważniejszą sprawą są pieszczoty i dotykanie partnerki przed rozpoczęciem stosunku. Poświęćcie sobie absolutne minimum 20 minut na wzajemne całowanie, pocieranie, głaskanie. Po prostu sprawiajcie sobie przyjemność. W tym czasie rozmawiajcie, śmiejcie się, opowiadajcie pieprzne historyjki, wymieniajcie czułe słówka. To dobry moment byś powiedział jej jaka jest piękna i seksowna, a także jak bardzo Cię podnieca.

Powoli zwiększaj intensywność pieszczot, pieszcząc okolice łechtaczki, wsuwając palce. Kiedy już zaczniesz stymulować łechtaczkę, pamiętaj, że musisz to kontynuować. Opóźnienie lub przerywanie pieszczot na tym etapie może być denerwujące. Dlatego musisz być ostrożny ponieważ wiele kobiet irytuje podejście „daje i odbieram”. Niektóre gotowe są zrezygnować z seksu.

Lepszym rozwiązaniem może okazać się pieszczenie całego ciała partnerki, także łechtaczki w bardzo wolnym tempie.  Nie musisz się spieszyć pobudzaj każda partię jej ciała tak by pieszczota narządów płciowych była integralna częścią doznań erotycznych. Wywoła to narastające napięcie seksualne, prowadzące do super orgazmu. Warto też wiedzieć, że czasami seks bywa zachwycający właśnie dlatego, że jest szybki i szalenie wybuchowy niczym lawa z tętniącego wulkanu.

Pieszczoty

 1. Pieść ją przez ubranie, a potem powoli rozbieraj.
 2. Weźcie wspólna kąpiel i umyjcie się wzajemnie.
 3. Całuj ją namiętnie.
 4. Mów jej jaki jesteś podniecony.
 5. Poświęć dużo uwagi piersiom i sutkom, głaszcząc również boki piersi i dołki pachowe.
 6. Całuj i ssij jej szyję, kar i uszy.
 7. Całuj i liż jej narządy płciowe.
 8. Przekręcaj się tak z nią na łóżku by za każdym razem Twoje ciało miało zmysłowy kontakt z jej ciałem.
 9. Pytaj ją czego pragnie.
 10. Nie przyspieszaj tempa, pozwól podnieceniu stopniowo narastać.

 

Seks, a stres.

Pamiętaj, że życie seksualne Może być i często jest adekwatnym barometrem poziomu stresu. Jeżeli dochodzi do sytuacji, że rezygnujesz z seksu na korzyść pracy, to może należałoby się zastanowić jakie sytuacje lub jacy ludzie wywierają na Ciebie presję. Gdy już to zrobisz, możesz zależnie od wyników zmienić swój tryb życia.

 • Postaw sobie realistyczne cele, nie porywaj się z motyką na słońce.
 • Jeśli pogoń za pieniędzmi wpędza Cię w stres, zmień swój sposób życia na nieco uboższy zamiast obawiać się zwolnienia z pracy.
 • Pracuj swoim własnym rytmem i nie poddawaj się naciskom by przyspieszyć tempo.
 • Nie bierz pracy dodatkowej.
 • Pamiętaj, że sytuacje stresowe mogą uzależniać. Zmuszaj się co jakiś czas do robienia sobie przerwy od pracy w postaci wzięcia kilku dni urlopu. W tym czasie odetnij się od świata wyłączając telefon i komputer.
 • Licz się z tym , że to normalne, że popełniasz błędy. Jesteś tylko człowiekiem.

 

Co najważniejsze, wygospodaruj sobie czas na seks. Uwierz mi może to być znakomity sposób na zrelaksowanie się. 😉

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl