Dziecko

Sprzedam noworodka

 

Sprzedam noworodka

 

Ostatnio przeczytałam w wiadomościach w Onecie artykuł na temat handlu noworodkami. Strasznie mną to wstrząsnęło. Jestem w stanie wiele zrozumieć, pogoń za pieniądzem nawet handel narządami ale dziećmi? Ludzie, gdzie tu jest moralność? Czy już żadne wartości nie istnieją? Czy naprawdę, kobiety, nie słyszałyście o zabezpieczeniach, bo boję się uwierzyć, że takie matki celowo zachodzą w ciążę by później sprzedać swoje potomstwo. To straszne skoro już wszystko ma swoją cenę, gdzie nas to zaprowadzi wkrótce?

Chętnie poznam wasze opinie na ten temat

Jeśli podoba Ci się co robię to:

  • subskrybuj
  • łapka w górę
  • zalajkuj

Po prostu wciśnij coś. Dzięki wielkie.

Wtedy będę wiedziała, że Wam się podoba.

 

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl