Informacje

Smak i zapach kobiety

 

Smak i zapach kobiety

Smak i zapach kobiety –  nie, nie będziemy mówić tu o perfumach. Dziś odkryjemy sekrety kobiecej krainy rozkoszy czyli pochwy. Mężczyźni, którzy mieli w swoim życiu intymny kontakt z kilkoma kobietami wiedzą, że kobiecy zapach i smak jest charakterystyczny, a zarazem niepowtarzalny. Zapach i smak pochwy zależy od wielu czynników. Duży wpływ ma sposób odżywiania, mydło do higieny intymnej, naturalny zapach – inny u każdej kobiety, soki wydzielane przez pochwę – również indywidualne dla każdej kobiety. To wszystko sprawia, że każda z nas smakuje i pachnie inaczej.  Wprawny kochanek zapytany o smak pochwy swojej partnerki mógłby rzec, że jest słodki, kwaśny, słony, gorzki, metaliczny, rybi, albo seksowny 🙂

smak-i-zapach-kobiety

Higiena pochwy

  • Pierwszym i oczywistym krokiem by sekretny zakątek kobiety był naprawdę pociągający to oczywiście higiena intymna. Najprościej umyć okolice intymne przynajmniej 2 razy dziennie. Najlepiej używając specjalnego płynu do higieny pochwy z naturalnym pH lub delikatnego, bezzapachowego mydła.

 

  • Kolejnym ale również istotnym punktem jest bielizna. Seksowne stringi jak najbardziej ale na specjalne okazje lub spotkania z partnerem. Na codzień należy unikać sztucznych, syntetycznych materiałów. Koronki tak, ale tylko z naturalnych włókien i bawełna. Pochwa musi „oddychać” to ma ogromne znaczenie i wpływ na rozwój grzybów i bakterii. Bakterie rozwijają się w wilgotnych miejscach, dlatego tak ważne jest by ten teren intymny był suchy i chroniony przepuszczalną powietrze bielizną.

 

  • Perfumy – każda z nas pragnie kusić zapachem. To naturalne szczególnie kiedy szykujemy się na spotkanie z upragnionym kochankiem. Często zdarza nam się rozpylać perfumy również w miejscach intymnych. To błąd! Rozpylając perfumy na całej powierzchni pochwy uzyskamy dokładnie odwrotny efekt. Perfumy mogą „skłócić” się z naturalnym zapachem, zaburzyć pH, co gorsza mogą nie posmakować facetowi. By uzyskać zamierzony efekt lepiej użyć perfum w okolicy kolan i wzgórka łonowego, wówczas nie ryzykując kusisz zapachem.

 

  • Depilacja intymna poprzez woskowanie lub wykorzystując inne metody to również jest element higieny. Usuwając włoski z okolic pochwy ograniczamy pocenie. Ponadto pochwa wizualnie wygląda znacznie bardziej atrakcyjnie.

 

  • Chusteczki do higieny intymnej – te produkty są stosunkowo nowe na rynku i pewnie ich cena też jest różna. By zaoszczędzić można kupić opakowanie chusteczek dla niemowląt. Przełożyć kilka sztuk sobie do jakiegoś małego pojemniczka, woreczka czy kosmetyczki by mieć dostęp w ciągu dnia gdy jesteście poza domem. Skorzystanie z takiej chusteczki po każdym rejsie do toalety uchroni przed infekcjami dróg moczowych.

 

  • W czasie lub po kuracji antybiotykami zażywaj preparaty probiotyczne, stosuj je także dopochwowo.

 

Unikaj jak ognia

 

Unikaj papierosów. Musisz wiedzieć, że pochwa jest jednym z najbardziej ukrwionych narządów. Paląc, nie tylko inhalujesz swoje płuca, w następstwie wszystko trafia do krwiobiegu, tzn., że również do pochwy. Jeśli nie chcesz by twoja pochwa pachniała jak popielniczka skończ z nałogiem.

Ogranicz spożywanie alkoholu, kawy, a także pokarmów, które sprawiają że masz nieświeży oddech lub zmienia się zapach twojego moczu. Dokładnie te same produkty sprawią, że smak pochwy stanie się jeszcze kwaśniejszy, a zapach nieprzyjemny.

Smak i zapach kobiety

Poprawi się kiedy poprawisz florę bakteryjną w swoim organiźmie. Jedz jogurt naturalny, a żywe kultury bakterii zrobią swoje.

Pij sok z ananasa to nie mit. Ten pyszny owoc poprawia zarówno smak pochwy jak i nasienia u panów. Jest znakomitym afrodyzjakiem zarówno pod względem smakowym jak i zapachowym – wykorzystuje się go w przemyśle erotycznym.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl