Lifestyle

Słodki weekend

 

Słodki weekend

 

W niedzielę świętując ciągle jeszcze Dzień Dziecka przygotowałam tort waniliowy. Był wyborny, przepisem podzielę się z Wami już wkrótce. Dziś zdradzę, że za kilka dni rozpocznę cykl diet odchudzających dla różnych grup wiekowych. Nie wiem jak Wam ale mi przyda się zrzucić kilka kilogramów. Tym czasem przypominam i ciągle zachęcam do udziału w konkursie z okazji Dnia Ojca. Szczegóły znajdziecie w zakładce Konkursy- Dzień Ojca. Fundatorem naszych słodkich niespodzianek jest firma Chocolissimo.pl 

100_4835k

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl