Związek

Seks w związku

seks w związku
 

Seks w związku czyli wzloty i upadki kochanków

Na początku seks w związku bywa najbardziej barwny i intensywny. Niestety z upływem czasu w zupełnie naturalny sposób powstają pewne schematy, na których również obiera się seks. Możemy mieć tylko nadzieję, że taki sposób odpowiada obojgu partnerom.

W dzisiejszym intymnym piątku będzie oczywiście o seksie, ale również o towarzyszącym mu fantazjach, będzie gorąco, poruszymy najbardziej intymne sprawy łóżkowe.

Samozaspokojenie

Na początek masturbacja. Zastanawiasz się czy Twoje życie seksualne jest satysfakcjonujące skoro Twoja partnerka się masturbuje? Myślisz co z Tobą jest nie tak, skoro mimo częstego seksu Twój partner się onanizuje? Bez obaw nie dzieje się nic złego.

  • Masturbacja daje partnerowi lub partnerce odmienny rodzaj satysfakcji seksualnej.
  • Jest metodą niwelowania napięcia i niepokoju, który nie ma nic wspólnego z seksem z partnerem. Poza tym spełnia specyficzne funkcje np. pomaga zasnąć.
  • Jeżeli twój partner lub partnerka odczuwają bardzo silny pociąg seksualny – masturbacja, jest dla nich najbezpieczniejszym sposobem rozładowania go bez uciekania się do zdrady.

seks w związku

 

Czy warto realizować seksualne marzenia?

Fantazje – pary z dłuższym stażem zastanawiają się jak mogłyby uatrakcyjnić swoje zbliżenia.  Niektórzy sięgają po gadżety z sex-shopu, inni przebierają się i odgrywają role pielęgniarek, lekarzy, pokojówek w taki sposób realizują swoje fantazje. Niektóre pary fantazjują o włączeniu w ich zbieżnie kolejnego kochanka, kochanki. Bez względu na to jaki krok zrobimy by zrealizować swoje fantazje musimy liczyć się z ich konsekwencjami, które nie zawsze są miłe, jak również z tym, że partner może nie aprobować sytuacji, które w jego mniemaniu są wyuzdane. Decydując się na włączenie kolejnego partnera należy mieć absolutną pewność, że to w żaden sposób nie zakłóci waszego pożycia. Noc dobiegnie końca i z nadejściem świtu mogą pojawiać się pytania;

  • Czy ona, on jest lepszy ode mnie w łóżku, czy bardziej ją, jego zaspokaja?
  • Skoro zdecydowała, zdecydował się na seks z kolejną osobą, to być może już mnie nie kocha?
  • Czy skoro teraz mieliśmy seks we troje, czy potem nie będzie próbował lub próbowała sama w tajemnicy, może będzie chciała więcej, może będzie mnie zdradzać.
  • Kolejne i chyba jedno z najważniejszych pytań: czy ja będę chciała, chciał nadal z nią być po tym jak widziałem jak ją dotykał, pieścił.

Warte zapamiętania!

Pamiętajcie, że nie można seksu w związku traktować lekkomyślnie, trudne decyzje powinny być przemyślane i może nie raz lepiej jak fantazje nimi pozostaną.

Tu pojawia się pewien problem gdyż monotonia „zabiła” niejeden związek, co wcale nie oznacza, że by go urozmaicić i przywrócić namiętność  należy godzić się na wszystkie propozycje.

Przekonajcie się, czy potraficie zrobić to co rozpala jego, lub jej wyobraźnię seksualną. Podejmijcie pewne ryzyko. Jeśli zawsze marzyliście o zrobieniu czegoś co wydawało się wam nieprzyzwoite, powiedzcie o tym. Nie musicie naprawdę tego robić, podzielenie się fantazjami, które dotąd skrywaliście jest intrygujące i podniecające zarazem. Poza tym nie chodzi o realizację tylko o stworzenie bardziej seksualnej i prowokującej atmosfery. Nie przyspieszajcie wydarzeń, raczej pracujcie nad stopniową kumulacją podniecenia, aby w momencie gdy znajdziecie się w łóżku, pragnienie aktu płciowego było bardzo silne.

Nawet jeśli możecie kontynuować nowe doświadczenie nie odrywajcie rąk od ciała partnera, lub partnerki, wywołując pieszczotami gęsią skórkę na całym ciele. Rozkoszujcie się dotykiem, użyjcie języka, a jeśli lubicie użyjcie wibratora, bawcie się sobą i ze sobą.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl