Związek

Seks wskazówki

 

Uwielbiam Cie w tej pozycji…

Seks i mężczyźni – czy ich pozycja jest uprzywilejowana? W miejscu pracy nie bronią się przed erotycznymi pokusami. Nie mają zahamowań przed samogwałtem i nie wstydzą się do tego przyznać. Kobieta zachowuje się zupełnie inaczej, dla niej rozkoszna zabawa własnym ciałem nadal jest tematem tabu. Nie prowadzi otwartych rozmów z partnerem, skrywa swe żądze i pragnienia, nie przyznaje się do udawanych orgazmów.

seks wskazówki1
fot. Shutterstock

Mężczyźni są z Marsa, a kobiety są z Wenus, więc jak dość do porozumienia i osiągnięcia pragnień obu stron? Ten i inne problemy podczas zbliżeń pomogą rozwiązać seks wskazówki.

Co robić gdy?

Ona leży jak kłoda i cała odpowiedzialność zadowolenia jej, spoczywa niczym brzemię na barkach mężczyzny. Rozwiązaniem takiej sytuacji może być wprowadzenie „dni dla ciebie” i „dni dla mnie”. Podczas których na przemian będziecie podejmowali odpowiedzialność za seks. Bywa, że kobieca apatia seksualna spowodowana jest zahamowaniem, wstydem i stresem. Wówczas zbawienna może okazać się niewielka dawka alkoholu i wsparcie.

Duża pochwa i mały penis albo mała pochwa i duży penis. Kiedy para nie jest zbyt dobrze dopasowana fizycznie, może to poprawić dzięki specyficznym pozycjom seksualnym.

Głębszą penetrację zapewni pozycja od tyłu, kiedy kobieta klęczy na czworakach. Idealna pozycja dla pań z większą pochwą lub panów z penisem mniejszym od przeciętnego.

Pozycja tzw. na pagony, kobieta leży na plecach z kolanami przyciągniętymi do klatki piersiowej. Mężczyzna zakłada sobie jej łydki na barki i wchodzi w nią od przodu. Pozycja jest dobra w przypadku małego członka i obszernej pochwy.

Pozycja boczna, partnerzy leżą na boku, przodem zwróceni do siebie. Kobieta zakłada nogę leżącą na górze na biodro partnera, a on wchodzi w nią. Pozycja jest idealna w przypadku małej pochwy i dużego penisa.

Pozycja podobna do misjonarza. Kobieta leży na plecach, a mężczyzna wchodzi w nią z przodu. Po czym kobieta mocno spina nogi aby zminimalizować dostęp wchodzącego członka. Pozycja jest dobra dla par pragnących zmniejszyć głębokość penetracji. W przypadku, gdy mężczyzna jest obdarzony dużym penisem.

Jeśli nadal masz problem z osiągnięciem wspólnego zadowolenia, użyj wibratora do zbliżeń erotycznych. Wibrator urozmaici wasze pożycie seksualne i wprawi w zachwyt nawet najbardziej zawstydzoną kobietę. Warunek –  o ile będzie używany do wspólnych zabaw. Podczas penetracji członkiem jest możliwe stymulowanie łechtaczki i okolic wejścia do pochwy. Ten rodzaj pieszczot obojgu partnerom dostarczy niezapomnianych doznań.

Jak jeszcze użyć seks wskazówki?

Seks wskazówki możesz wykorzystać również wtedy gdy masz oczekiwania wobec partnera, a nie masz śmiałości by powiedzieć mu o tym wprost. W takich sytuacjach przyda się technika cywilizacji. 🙂 Wyślij ukochanemu pikantnego sms-a o treści; niczego bardziej nie pragnę jako kochać się z tobą … w tej pozycji, albo w jakiś określony sposób… Śmiało napisz na co masz ochotę. A jeśli opisanie swoich pragnień nadal sprawia ci trudność. To prześlij partnerowi mms-a ze zdjęciem z internetu, dodając króciutko, właśnie tego chcę!

Mów bez słów. Wraz z rosnącym stażem związku, partnerzy często zapominają o dreszczyku emocji jaki niósł ze sobą seks w pierwszych latach związku. To niestety naturalny proces. Znamy się coraz bardziej, przyzwyczajamy się, popadamy w rutynę i stajemy się wygodni. Warto odświeżyć nieco ogień majętności poprzez niespodzianki. Czekaj na niego w sypialni właśnie wtedy kiedy wraca z pracy. Możesz założyć coś kuszącego by nabrał większego apetytu. Na drodze do sypialni rozrzuć swoje rzeczy (buty, ubranie, majtki). Tak by seks wskazówki były oczywiste i zaprowadziły go do twojej „jaskini rozkoszy”.

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl