Związek

Seks w samochodzie i jego zalety

 

Seks w samochodzie i jego zalety

Na pewno nie raz kiedy myślałaś o seksie w samochodzie na myśl przychodził ci obraz niepohamowanej pary nastolatków. I słusznie. To z nimi kojarzą się upojne chwile, bo stać ich na spontaniczność. Ale to nie znaczy, że tylko oni mogą to robić. Jeśli już tego próbowałaś to wiesz jakie emocje towarzyszom takim przeżyciom, a jeśli dotąd nie miałaś odwagi by współżyć w aucie, zrób to koniecznie. Namów ukochanego w trakcie podróży lub przejażdżki by zjechał z drogi lub pojechał w jakieś ustronne miejsce. Sprawdź jakich erotycznych uniesień dostarczy ci ta przygoda.

 

seks w samochodzie 4

 

Zalety seksu w samochodzie

Samochód ma niezliczone zalety dlatego szczególnie zachęcam do tej zabawy znudzone małżeństwa by poczuły odrobinę adrenaliny i szybko krążącą krew w żyłach.

  • Mobilność samochodu ułatwia sprawę, jeśli nagle masz ochotę na seks możesz w miarę szybko znaleźć się w odludnym miejscu.
  • Nawet w mroźne dni, w aucie jest zawsze ciepło i dość przytulnie by z niego skorzystać.
  • Szybki samochodowy seks na pewno nie jest szczytem marzeń damy, która kocha romantyczne noce w pościeli. Ale w końcu skądś  się wzięło powiedzenie „dama w salonie, kucharka w kuchni,a dziwka w sypialni”. No i możesz spełnić jedną z erotycznych fantazji.
  • Największą zaletą szybkiego numerku w aucie jest oczywiście adrenalina. Poczucie ryzyka, że zostaniecie przyłapani sprawia, że czujecie się jak nastolatkowie, krew krąży szybko, nikt nie traci czasu na ściąganie ubrań. Wystarczy tylko zsunąć to i owo by za chwilę przeżyć niezapomniany orgazm.
  • W letnie dni możecie zafundować sobie więcej przygód i pikanterii posłuży wam do tego maska samochodu. Możesz na niej leżeć lub się o nią opierać wybór należy do ciebie, a z pewnością będziecie mieli co wspominać.
  • Kolejna i być może najważniejsza zaleta to przełamanie codzienności, ucieczka od rutyny. Tyle par z wieloletnim stażem robi do znudzenia wciąż to samo, grzęzną w monotonii. Pamiętaj, że masz tyle lat na ile się czujesz, a takie spontaniczne numerki odmłodzą nie tylko ciebie, ale i twój związek i pokazują dbałość o bliskość.

 

seks w samochodzie

 

Uwaga:

Jeśli planujesz seks w samochodzie musisz znaleźć odpowiednie miejsce. To nie znaczy, że nie masz być spontaniczna. Jednak musisz się wysilić by znaleźć miejsce na tyle ustronne by nikt wam nie przeszkodził, a już na pewno by w okno samochodu nie zapukał policjant z oskarżeniem zakłócania porządku publicznego. I co najważniejsze nie próbujcie seksu w czasie jazdy, bo to w najlepszym przypadku może skończyć się w szpitalu, a w najgorszym w kostnicy!

 

seks w samochodzie 3

seks w samochodzie 2

seks w samochodzie1

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl