Samo życie

Prezenty na dzień babci i dziadka

Betty pisze
 

Prezenty na dzień babci i dziadka – zobaczcie moje pomysły.

Prezenty często bywają kłopotliwe. W końcu każdy z nas chce trafić z upominkiem i zrobić miłą niespodziankę swoim bliskim. A co dopiero prezenty na dzień babci i dziadka. Nie ma się co dziwić, każdemu prędzej czy później skończą się pomysły, a ileż razy można stawiać na bombonierki z supermarketu. Wymyślenie prezentu dla naszych ukochanych staruszków jest o tyle trudniejsze, że dziadkowie mają po prosu wszystko. Ale nie martwcie się macie mnie, wierzę że spodoba Wam się któryś z moich pomysłów. 🙂

Babcie i dziadkowi bywają rożni jedni nieco bardziej konserwatywni, ceniący sobie zacisze domu. Zaś inni wciąż bardzo aktywni i żywiołowi. Dlatego też starałam się wybrać jak najbardziej zróżnicowane prezenty byście mieli z czego wybierać.

Na miły początek dnia

W tej propozycji podoba mi się dosłownie wszystko. Mimo, że póki co nic nie zapowiada bym została babcią to chętnie przygarnęłabym każdy z upominków. Nawet spersonalizowany notes, a może właśnie dlatego, że jest spersonalizowany. Uwielbiam takie gadżety każdy z osobna i wszystkie na raz wierzę, że i Waszym dziadkom się spodobają.

 

Prezenty na dzień babci i dziadka
Betty pisze

 

1. Zaparzacz do herbaty

2. Kubek z zaparzaczem

3. Zestaw herbaciany dla dwóch osób

4. Słodki zestaw „babcia i dziadek”

5. Spersonalizowany notes „babcia”

6. Taca śniadaniowa

Hobbystycznie

Dbamy o zdrowie naszych seniorów zapewniając im odpowiednią dawkę ruchu z użyciem Nordic Walcking. Nie ma to jak wspólny spacer na łonie natury. Wszystkie propozycje na pewno pomogą wypełnić czas po przejściu na zasłużona emeryturę.

Prezenty na dzień babci i dziadka
Betty pisze

1. Własnoręcznie zaprojektowana książka ze zdjęciami

2. Kije Nordic Walking

3. Modele do sklejania

4. Cyfrowy świat seniora

5. Zestaw szydełek

6. Akcesoria dziewiarskie

Praktycznie

Nie ma nic lepszego jak przytulne prezenty o tej porze roku. Ciepły termofor, poduszeczki i mój ulubiony – rozgrzewający koc, milusi w dotyku i od razu ciepły. Czy może być coś lepszego na wiecznie lodowate stopy i zmarznięte ciało? Dodatkowo Kilka gadżetów zapewniających lepszy i zdrowszy sen. Mały organizer, by pan domu nie trzymał wiecznie pilotów przy sobie, a gdy zajdzie taka potrzeba to elegancka laska.

Prezenty na dzień babci i dziadka
Betty pisze

 

1. Koc rozgrzewający

2. Spersonalizowane poduszki dla babci i dziadka

3. Laska z uchwytem

4. Ciśnieniomierz

5. Termofor dla babci 

6. Bio – sen na zdrowy sen

7. Stojak na piloty

8. Materac przeciwodleżynowy

Polecam również wpis poświęcony prezentom – Co kupić na prezenty?

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl