Samo życie

Prezent last minute dla matki i kobiety

prezent last minute
Betty pisze
 

Nie wiesz co kupić, a czas ucieka? Sprawdź idealny prezent last minute!

Teksty o prezentach na Dzień matki pojawiają się teraz do znudzenia. Ja w tym roku troszkę spóźniłam się z tym wpisem. A o wszystko za sprawą pogody, która po moim wyjściu ze szpitala tak gwałtownie zmieniła się, że grzechem byłoby siedzieć w domu. Jest po prostu cudownie, kolorowo, dookoła kwitnące roślinny rozświetlane promieniami gorącego słońca. A wierzcie mi na słowo, że w Anglii to prawdziwa rzadkość by na co dzień temperatura sięgała 30°. Ja już nie pamiętam kiedy było tu tak gorąco.

Niemniej jednak przygotowałam dla Was ściągawkę w postaci krótkiej listy prezentów last minute, idealnych dla naszych kochanych Mam, ale i dla każdej kobiety. Tak więc dziś będzie o książkach. Książka to zawsze dobry pomysł na prezent, nie trzeba dużo czasu by ją kupić. Wręcz można na ostatnią chwilę wpaść do empiku i nie kosztuje zbyt wiele. Jednakże problemem może okazać się wybór odpowiedniej książki. Wszak każdy z nas lubi zupełnie inny gatunek literacki. Dlatego też skupiłam się na nas moje Drogie stawiając na rozwój i motywacje, szczęści i poprawę jakości życia. Czyli tzw. literatura o wszystkim i o niczym. Idealna na poprawę nastroju i każda z nas może wynieść kilka złotych rad dla siebie. Dodałam również dwie pozycje literackie, które być może Was zainteresują. Łącznie serwuje aż 10 tytułów, to szkoda tracić czasu bierzcie się do szukania.

prezent last minute
Betty pisze

***

Lista tytułów na prezent last minute:

Rozwój i motywacja, czyli dla każdego coś dobrego!

1. Rozpraw się ze swoją wewnętrzną jędzą – Ahlers Amy, Arylo Christine

2. Wyrzuć chemię z domu – Ewa Kozioł

3. Smak zdrowia – Agnieszka Maciąg

4. Skandynawski sekret – 10 prostych rad jak żyć szczęśliwie i zdrowo, Bertil Marklund

5.  Potęga kiedy – żyj zdrowo ze swoim naturalnym rytmem, Michael Breus

6. IKIGAI. Japoński sekret długiego i szczęśliwego życia – Francesc Miralles Contijoch, Hector Garcia Piugcerver

7. Śpij dobrze – Nick Littlehales

8.  Zdrowe koktajle – Ewa Chodakowska

***

Powieści

1. Eksplozje – Janusz Leon Wiśniewski

2. Wszystko wina kota! – Lingas-Łoniewska Agnieszka

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl