Emigracja

Potrzebujesz tłumacza?

 

Potrzebujesz tłumacza?

Eagle Linguistics, fresh company on the linguistic market deals with translations from English to languages like Polish, Czech, Slovak, Hungarian and Romani. The prices for their services are affordable and quality it is of high standard. Highly recommended. They accept translations from all over the world and are available to contact either by email or telephone. Also available are face-to-face interpreting and telephone interpreting.

 

tłumacz

tłumacz1

Potrzebujesz tłumacza?

Mieszkasz w Wielkiej Brytanii i język nie jest Twoją mocną stroną? Otrzymałeś od landlorda wypowiedzenie i go nie rozumiesz, a może masz inne dokumenty które musisz przetłumaczyć? Jeśli tak to dobrze trafiłeś – ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Tym razem post szczególnie kierowany do ludzi mieszkających w Wielkiej Brytanii. Chciałabym -przedstawić Wam młodą, ale bardzo profesjonalną i komunikatywną firmę tłumaczy.

Zachęcam do kontaktu wszystkich tych, którzy mają problemy z dokumentami, listami, mailami w obcych językach. Ta dwójka doskonale radzi sobie z sześcioma językami; angielskim, czeskim, słowackim, węgierskim, romskim i polskim. Oczywiście pracują również przy spotkaniach biznesowych, w urzędach, wszędzie gdzie wymagany jest kontakt twarzą w twarz. Oferują swoją pomoc nawet w niestandardowych godzinach, jak również w weekendy.  Jednakże kontakt bezpośredni gwarantowany jest tylko w Wolverhampton i okolicach do 20 mil.

Ich najważniejszym atutem jest profesjonalizm,  wyjątkowa rzetelność usługi, bardzo łatwy i przystępny kontakt z ludźmi no i oczywiście ceny, niewygórowane i bardzo konkurencyjne.

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl