Samo życie

Pomysłowe, świąteczne stroiki

 

Pomysłowe, świąteczne stroiki
mini świeta

Grudzień to miesiąc w którym wszyscy myślą o prezentach, potrawach i pięknych światecznych dekoracjach. Ja również proponuję świąteczne stroiki, ozdoby na Boże Narodzenie, które możemy wykonac sami przy odrobinie chęci. Ponieważ do świąt pozostało już niewiele czasu, więc to ostatni moment by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Tym bardziej, że grudzień to czas kiedy szał świątecznych zakupów trwa praktycznie aż do samych świąt.  Mimo, że wszystko jest dostepne to i tak kolejek w tym okresie nie da się uniknąć. Każdy szuka czegoś wyjątkowego, albo w ferworze zajęć robi zakupy na ostatnią chwilę. Wielkich zmian nie ma co planować, za to możemy się skupić na przygotowaniu stołu i wszystkich świątecznych potraw by nic nie zakłocało czasu spędzonego z rodziną.

stroiki

Jeśli tylko mamy paterę, którą możemy nakryć szklanym przykryciem stworzymy bardzo atrakcyjną, nietuzinkową ozdobę i to całkowicie samodzielnie. Możemy wykorzystać do tego stare ozdoby lub takie które nie pasują wg nas do wizerunku choinki.

pomysłowe świateczne stroiki6

Nawet skromna kokarda zawiązana na oparciu sprawi, że krzesła będą bardziej eleganckie.

pomysłowe świateczne stroiki4

W oczekiwaniu na uroczystą kolację świąteczne stroiki stworzymy używając ozdobnych świec, bombek, a nawet piernikowych ciasteczek.

pomysłowe świateczne stroiki

W śnieżno – kryształowym blasku. Migoczące płomyki świeczek umieszczonych w kryształowych kieliszkach magicznie rozświetli świąteczną zastawę.

stroiki świąteczne

pomysłowe świateczne stroiki12

Nie musisz nic kupować by bałwanek zdobił Twój stół, prosto, wymownie i efektownie.

pomysłowe świateczne stroiki9-TWINKLE

Szmaragdowy blask.Kilka bombek podwiązanych nad stołem w identycznym kolorze ze świcami doda uroku i elegancji.

pomysłowe świateczne stroiki3

Dużo szkła, kryształów i świerku w towarzystwie świec pięknie rozświetli każdy stół to połaczenie klasyki w nowym stylu.

serwetkaProsty i bardzo efektowny sposób na serwetkę w kształcie choinki.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl