Kulinarnie

Pink Lady

 

Pink Lady

 

pink lady (2)

Rewelacyjny drink na bazie ginu i słodkiej grenadiny. Jednego dnia zrobiłam eksperyment i serwowałam mojej rodzinie różne drinki. Pink Lady bezkonkurencyjnie zajęła pierwsze miejsce. Drink jest tak smaczny, że nawet moi mężczyźni byli zachwycenie, a mają raczej wybredne gusta. Dla mnie jest to z całą pewnością drink numer jeden, tak dobrze smakuje, że trudno mu się oprzeć 🙂

pink lady

Składniki:

  • 50 ml ginu
  • 25 ml grenadiny
  • 1 białko świeże lub w proszku
  • Do dekoracji, skórka z cytryny, wisienka, plasterek pomarańczy lub cytryny
  • Kilka kostek lodu

 

pink lady1

 

Przygotowanie:

Gin, białko, grenadinę i lód umieścić w szejkerze wstrząsać bardzo szybko i mocno, aż drinki będzie mocno spieniony, a lód bardzo się rozkruszy.

Odcedzić od pozostałego lodu do koktajlowej szklanki udekorować i podawać ze słomką, jeśli ktoś lubi może z lodem.

Przygotowując od razu kilka drinków można posłużyć się blenderem w celu szybkiego wymieszania składników i odrobinę rozkruszenia lodu. Rezultat będzie ten sam, efektowny i smaczny.

Bon appetit

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl