Związek

Piątek w intymnym klimacie – masaż

masaż
 

Masaż dla relaksu i dla kochanków

O zaletach masażu nie trzeba nikogo przekonywać. Nie znam nikogo, kto by odmówił tak wspaniałego relaksu. Dlatego tym razem, mam dla Was coś specjalnego masaż w nieco innym wydaniu. Mianowicie specjalnie dedykowany partnerom. Ten masaż nie tylko cudownie odpręża i relaksuje, ale również jest wspaniałą zabawą erotyczną. Partnerzy są ze sobą niezwykle blisko podkręcając erotyczną atmosferę, ponieważ technika tego masażu polega na masowaniu ciała partnera swoim ciałem.

masaż
Betty pisze

 

Przygotowując się do masażu przygotuj swoje ciało i ciało partnera pokrywając je pianą, balsamem lub olejkiem do masażu. Twój mężczyzna powinien położyć się wygodnie płasko na brzuchu, na rozłożonym ręczniku. Po natarciu swojego ciała, ułóż się na partnerze, również na brzuchu, całą sobą przylegając do jego pleców i ciała. A teraz najciekawsza część tego masażu. Użyj swojego ciała, poruszając swymi krągłościami jak narzędziem do masażu, przesuwając się w górę i w dół , zjeżdżając lekko na boki. Sama nadaj rytm i kreuj ruchy na ciele swojego mężczyzny.

Kolejnym etapem masażu jest wykonanie wszystkich tych ruchów na przednich częściach ciała partnera. W zależności jaki chcesz osiągnąć efekt końcowy tak stymuluj ciało ukochanego. Ale zabawa będzie jeszcze większa, jeśli przedłużysz masaż, a Twoje ruchy stopniowo będą budowały napięcie. Byście oboje poczuli się zrelaksowani i spełnieni. 🙂

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl