Zdrowie i Uroda

Pazurki na Halloween

Halloweenowe pazurki
Betty pisze
 

9 nietuzinkowych inspiracji na pazurki na Halloween.

Tym razem pozwoliłam sobie udostępnić dla Was 9 wybranych “upiornych” pomysłów na pazurki halloweenowe. Czasem wato potraktować manicure z przymrużeniem oka. 🙂 Niektóre wzorki to istne dzieła sztuki i na pewno trzeba mieć już do nich nieco doświadczenia i wprawną rękę. Ale wśród wybranych znajdują się i takie, które amatorkom domowego manikiuru nie powinny sprawić wiele trudności. Zachęcam również do zapoznania się z artykułem dotyczącym pielęgnowania paznokci pt. “Dłonie i paznokcie“.

☠️?? Blac & white jack #jessicacosmetics #geleration #gelerationbyjessica #halloweennails #halloween #halloweennailart

A post shared by Nueva Luna Salon (@nueva_luna_salon) on

Yes!!!! #nailart #halloweennails

A post shared by SANDRA LOMELI (@sandy73) on

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl