Lifestyle

Park rozrywki – Zaurolandia

 

Park rozrywki – Zaurolandia

Jak wiecie bardzo lubię podróżować, poznawać nowe miejsca. Co jakiś czas udaje mi się spakować walizkę i wyrwać z domu. Wielu z nas walczy godzinami z pakowaniem własnej walizki. Aby rozwiązać dylematy co zabrać ze sobą a co nie, udzieliłam kilka wskazówek dotyczących podróżowania czytelnikom Westwing, które znajdziecie tutaj.

Zaurolandia
Fot. porady40latki

Tym razem zapraszam Was do największego Parku Rozrywki w Polsce, a dokładnie w Rogowie. Do magicznego miejsca w okolicy Gniezna, do którego zmierzają całe rodziny. Tym miejscem jest park dinozaurów – Zaurolandia, gdzie można zobaczyć aż kilkadziesiąt modeli prehistorycznych gadów i oderwać się od rzeczywistości. Będąc tam niemal każdy czuje się jakby odgrywał rolę w filmie Jurassic Park, robiąc sobie pamiątkowe zdjęcia z dinozaurami.

Zaurolandia7
Fot. porady40latki
Zaurolandia4
Fot. porady40latki

Spacerując dwukilometrową ścieżką edukacyjną, bez względu na wiek każdy znajdzie coś dla siebie. To piękne i malownicze miejsce pełne zieleni, w którym dorośli poczują się jak dzieci, a najmłodsi będą się rewelacyjnie bawić i na długo wyprawa po parku zostanie w ich pamięci. A to wszystko dzięki fantastycznie odtworzonym eksponatom różnej wielkości dinozaurów. Niektóre wprawiają w zachwyt, zaś inne napawają grozą, ale na pewno wszystkie są fascynujące, szczególnie dla sympatyków dinozaurów to nie lada gratka.

Zaurolandia1
Fot. porady40latki
Zaurolandia6
Fot. porady40latki

 

Na terenie dinoparku znajduje się kilka dodatkowych atrakcji jak basen z łódkami, park linowy, bolidy, plac zabaw czy quady. Jest także muzeum Paleontologiczne, sklepik z pamiątkami, punkty gastronomiczne oraz hotel. Strudzeni lub głodni wycieczkowicze mogą się na chwilę zatrzymać by złapać oddech. Zaurolandia to nie tylko rozrywka, to także  możliwość zobaczenia na własne oczy prehistorii.

Zaurolandia5
Fot.porady40latki
Zaurolandia2
Fot. porady40latki

Mam nadzieję, że ten krótki opis i zdjęcia zachęcą Was do odwiedzin, na pewno będziecie mieli co potem wspominać.

Zaurolandia3
Fot.porady40latki

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl