Samo życie Zdrowie i Uroda

Pareo – bądź atrakcyjna latem

 

Pareo – bądź atrakcyjna latem

 pareo

Pareo przybyło do nas z wysp Pacyfiku, tamtejsza ludność używała tego określenia w odniesieniu do damskich spódnic. Obecnie używa się tego terminu  do kawałka materiału zawiązanego wokół ciała zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Pareo jest czymś więcej niż zwykłą chustą i ma wiele możliwości. Wprawdzie zwykle nosimy je na plaży, ale w zależności czy zawiążemy je wokół szyi, ponad biustem, czy osłaniając biodra nadamy nim odpowiedniego wyglądu kreując letnią, przewiewną sukienkę, mgiełkę tajemniczo osłaniającą nasze ciało, czy  spódnicę, która zakrywając kobiece uda sprawi, że będą bardziej kuszące. Każda współczesna kobieta powinna się w nie zaopatrzyć. Zwykle dobieramy je kolorystycznie do naszego stroju kąpielowego, ale niekoniecznie. Ta przewiewna chusta bogata jest w szeroką gamę kolorów i wzorów. Osoby które mają problem z wiązaniem fantazyjnych kreacji mogą zaopatrzyć się w pareo z ramiączkami. Odbiega ono od tradycyjnego, ale jest równie piękne i praktyczne.

pareo1

Kiedy jesteśmy na plaży i męczy nas słońce owijamy się nim i używamy np. przechadzając się po molo lub wydmach, tworzy również idealną kompozycję ze strojem kiedy pracujemy w ogródku i na niezapomnianych wakacjach przy hawajskiej muzyce. Uroki pareo są niezliczone choćby fakt, że chronią brzuszek kobiety w ciąży, jednocześnie dodając jej wdzięku bez względu na to w jakim jesteśmy wieku i jakiej jesteśmy sylwetki, szczupłej czy puszystej, będziemy jeszcze bardziej kobiece i atrakcyjne. Ktoś kiedyś powiedział, że nie ma nic atrakcyjnego w nagiej kobiecie, więc sprawmy by rozbierano nas wzrokiem. Pareo dziś jest uważane za równie ważny i nieodzowny element letniej, damskiej bielizny jak stój kąpielowy.

pareo_d_blekit

pareo2

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl