O mnie

 

O mnie – trochę więcej niż kilka słów.

Betty
Betty pisze

Mam na imię Beata i jestem już w takim wieku, że jak to mówią mogę i mam prawo mieć własne zdanie 😉 A tak całkiem na serio to jestem kobietą, której nic nigdy nie przychodziło łatwo. Całe życie musiałam walczyć o swoje, wciąż pod górkę, nie raz strudzona padałam na twarz wylewając łzy. Ale podnosiłam się zawsze silniejsza. Całym sercem wierzę, że potrzeba jest matką wynalazku, dlatego nigdy się nie poddaje, nawet wtedy gdy naprawdę muszę zrobić coś z niczego. Oczywiście jak każdy miewam chwile słabości ale jestem przekonana, że wszystkie ograniczenia są w nas, dlatego też szybko otrząsam się ze stanu miauczącej kotki i przeobrażam w walcząca lwicę.

Prywatnie jestem żoną i matką dwóch cudownych facetów z pierwszego małżeństwa na których zawsze mogę liczyć. W trudnych chwilach są moim oparciem. A miłość do nich dodaje mi sił. Mimo, że bez trudno potrafię się sama zmotywować to oni są moim dodatkowym zewnętrznym bodźcem. Spełniłam się jako matka, żona, no i przede wszystkim jako kobieta na pełen etat. 🙂 Uwielbiam na swój własny sposób korzystać z życia, bo mam pełną świadomość tego, że tylko jedno jest mi dane i ani drugiej szansy, ani okazji na zmiany nie będzie.

Jestem zodiakalną rybką, więc jak na ten znak przystało jestem żywiołowa, zdolna do poświęceń, nadmiernie wrażliwa z ogromnym poczuciem empatii. To jedna z cech, która tworzy ciepłą i serdeczną więź z czytelnikami.

Blog Betty pisze

Blog początkowo nosił nazwę „porady40-latki” ale zarzucano mi, że jest kierowany do jednej grupy ludzi. Ponieważ to bzdura, postanowiłam to zmienić i tak powstała „Betty pisze”.

Betty pisze to blog na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji w szeroko rozumianej kategorii lifestyle. A ponieważ życie to ciągła walka naprzód z przeciwnościami losu to tematów tu nie brakuje. Przybliżę Wam swoje podróże, będę motywować do samorozwoju i samodoskonalenia. Pokażę jak pielęgnować ciało, ducha i zdrowie. Znajdziecie tu również wsparcie w budowaniu poczucia wartości i bliskości w związku, a więc także sporo tematów poświęconych życiu seksualnemu. Z upływem lat tak łatwo zapominamy jak ważna jest bliskość między partnerami. A to wszystko owiane nutą erotyzmu, która towarzyszy nam każdego dnia i jest tak samo ważna jak każdy inny element życia codziennego. Ponadto wiele inspiracji wraz z  sprawdzonymi przez lata w mojej kuchni przepisami kulinarnymi. Wszystkie treści bloga oraz oprawa w formie zdjęć, tworzone są przez autora i zgodnie z prawem są własnością bloga BettyPisze.pl.

Osoby zainteresowane jakąkolwiek współpracą, zapraszam do zakładki „współpraca„, a tych którzy znajdują przyjemność w czytaniu gorąco zapraszam do lektury.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl