Samo życie

Nocna bielizna

bielizna
Betty pisze
 

Nocna bielizna – nieodzowny atrybut kobiety!

Kobiety jak i mężczyźni największą wagę przykładają do ubioru wierzchniego. Oczywiście jest on bardzo ważny – nie bez powodu powstało powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą”. Wszędzie pragniemy wyglądać atrakcyjnie, bez względu na to czy wybieramy się na jogging, do pracy, czy restauracji, zawsze zakładamy odpowiedni strój. Najsłynniejsi kreatorzy mody jak i tzw. ‘szafiarki’ skupiają na nim uwagę kreując co raz to nowsze trendy. Jednakże to, co kryjemy pod ubraniem jest dla nas równie ważne, a jeszcze ważniejsze powinno być to, w czym spędzamy noce. Sypialnia bowiem jest miejscem gdzie powinniśmy czuć się atrakcyjnie, ale też przyciągać uwagę naszych partnerów. By mogło być w niej interesująco nasz strój nie powinien ograniczać naszej swobody, powinien być wygodny, dodawać nam wdzięku, być praktyczny, ale również kuszący. Oczywiście zakup jednej piżamy czy haleczki nie spełni wszystkich naszych oczekiwań.

bielizna
Betty pisze

Na co dzień stroimy się, więc nasza bielizna nocna również powinna być różnorodna. W kobiecej garderobie nie może zabraknąć praktycznej piżamy na nasze gorsze dni lub wizytę w szpitalu, jak również koronkowej koszulki lub haleczki na romantyczne tete a tete.

nocna bielizna
Betty pisze

Bielizna erotyczna

Warto także wspomnieć o bieliźnie erotycznej, która często może podgrzać atmosferę. Kompletując nocną bieliznę powinniśmy pomyśleć także i o niej oraz skupić się na naszej osobowości; w zależności od tego co na siebie włożymy tak będziemy się kreować i tak będziemy postrzegane. Nocna bielizna określi nasz styl i nastrój. Kiedy jesteśmy wrażliwe, nieco pochmurne i potrzebujemy czułego przytulania, delikatna haleczka bez słów powie naszemu partnerowi czego w tym momencie nam potrzeba. Gotowe na nowe wyzwania i pełne energii dajemy zielone światło, np. zakładając coś śmiałego, może z działu bielizny erotycznej. Tak więc widzimy jak ważny jest to element naszej garderoby.

bielizna
Betty pisze

Trudne wybory

Dokonując zakupu nocnej bielizny powinniśmy zawsze kierować się tym co nam się naprawdę podoba. Widząc kuszącą, koronkową haleczkę na manekinie nie decydujmy się na babciną, gigantyczną piżamę tylko dlatego, że czujemy się onieśmielone lub obawiamy się reakcji partnera. Każda kobieta bez względu na sylwetkę może wyglądać pięknie, czuć się pewnie i ponętnie. Szeroka gama nowych fasonów dla każdej z nas dostarczy coś, w czym będziemy naprawdę piękne. Niepotrzebnie  wmawiajmy sobie, że mamy za duży brzuszek albo uda by założyć coś, co nie osłoni nas od szyi po stopy. Powszechnie wiadomo i jest to potwierdzone wieloma badaniami, że większość kobiet wmawia sobie mankamenty, których mężczyzna nawet nie zauważa. To my same tłumaczymy się, że czegoś nie założymy bo już nam nie wypada. Nigdy nie zapominajmy o tym, że w każdym wieku możemy być atrakcyjne i pociągające nawet jeśli nasza waga jest znacznie ponad normę, a lata młodzieńcze dawno mamy za sobą.

nocna bielizna
Betty pisze

 

Bielizna w prezencie

Często zdarza się, że panowie napotykają mur z naszej strony jeśli kupią nam bieliznę w prezencie. Oni oczekują, że zobaczą nas w nowym wcieleniu, przede wszystkim, że zobaczą swoje ukochane nieco inaczej. My zaś zwykle zarzucamy, że taką bieliznę powinny nosić panie uprawiający najstarszy zawód świata, albo co gorsza dorabiamy sobie ideologię, że nie jesteśmy już dla naszych partnerów wystarczająco pociągające, skoro teraz mamy zakładać coś w czym dotąd nie widywał nas w sypialni.

Nic bardziej mylnego! Mężczyzna prezentami też wyraża swoje pragnienia. Zaważywszy, że temat nocnej bielizny był chyba od zawsze tematem tabu, stąd wielokrotnie niepożądane zakupy. Wystarczy byśmy uległy swojej wyobraźni i fantazji i pamiętały, że to bardzo ważny element codziennej garderoby. Nie wolno nam zapominać co zakładamy do snu nawet jeśli nikt tego nie zauważy. Kreujmy same siebie, korzystajmy z możliwości jakie daje nam nocna bielizna, bądźmy seksowne i atrakcyjne w każdym wieku.

Paniom i panom, którzy wolą dokonywać zakupy bielizny w domowym zaciszu przed monitorem polecam zakup w sklepach internetowych.

nocna bielizna
Betty pisze

Jeśli podoba Ci się co robię to:

  • subskrybuj
  • daj łapkę w górę
  • udostępnij

Po prostu wciśnij coś. Dzięki wielkie.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl