Zdrowie i Uroda

Najmodniejsze krótkie fryzury

 

Najmodniejsze krótkie fryzury

Ostatnio prezentowałam bajeczne możliwości wykorzystania długich włosów. Tym razem skupimy się na krótkich cięciach, czymś dokładnie przeciwnym. Niestety krótkie włosy nie pozwalają na szereg fryzur jak w przypadku długich, ale na pewno mogą być równie atrakcyjne. Główną zaletą radykalnych cięć jest wygoda, świeżość i poczucie lekkości.

krótkie fryzury 1

Mocno przystrzyżonych włosów nie da się zmienić na wiele sposobów. Jednakże również przy odrobinie fantazji  możemy wykreować coś zupełnie innego. Wystarczy zmiana przedziałka, włosy ułożone na gładko, lub przeciwnie postawione. Zaczesane do góry, na bok, ozdobne spinki, opaski, kwiaty bardziej dla ozdoby niż upięcia fryzury, także stworzą całkowicie inny image.

A oto fryzury znanych ludzi ze sceny TV.

Na początek Rihanna to prawdziwy kameleon w ciele kobiety. Jej fryzury są nie tylko barwne, ale i różnorodne. Jednym razem figlarne loki, jakże kobiece. To znowu miękkie fale, niemalże zmysłowo odsłaniające twarz. Innym razem bob z grzywką lub w stylu Kleopatry. Trzeba przyznać  że jej stylizacje są naprawdę zachwycające na przestrzeni lat. Może być wzorem do naśladowania, nawet w jednej z fryzur pojawiła się przepiękna ozdoba wpięta we włosach.

Rihanna

A tu kilka fryzur z bardzo krótkimi włosami. Intrygujące i interesujące. Masz króciutkie włosy i nie wiesz jak się uczesać, być może właśnie te fryzury będą inspiracją dla ciebie.

krótko

Seksowne loki niewątpliwie dodają uroku kobiecie i podkreślają seksapil.  Jak widać również z krótkich włosów różnego rodzaju zakrętasy, zawijasy i fale pięknie się prezentują. Nawet w stylu retro – potrafią być zachwycające.

Loki i fale

Marzeniem każdej kobiety bez względu na długość włosów  jest piękna fryzura. Taka, która będzie wyróżniała nas z tłumu i sprawi, że poczujemy się piękne, seksowne i pewne siebie. W tym sezonie dominują cięcia na boba, co wcale nie oznacza, że wszystkie będziemy wyglądać tak samo. Ta fryzura charakteryzuje się ogromnymi możliwościami. Cięcia są bardzo krótkie lub stopniowane  nawet na średniej długości włosach. Równie efektowny jest bob geometryczny, kiedy jedna ze stron jest wydłużona lub z grzywką; krótka, długa czesana na bok, lub do góry, albo na twarz.

najmodniejsze krótkie fryzury 1

Należy pamiętać, że dobrana fryzura zapewni nam dobry humor, a co za tym idzie fantastyczne samopoczucie. By to było możliwe najważniejsze to dopasować fryzurę do twarzy, powinna ukrywać mankamenty i podkreślać walory. Nie bójmy się zmian, krótkie włosy są zdecydowanie bardziej wygodne i mniej kłopotliwe, a potrafią oczarować. Mam nadzieję, że gama zdjęć będzie doskonałą inspiracją i ułatwi wybór lub rozwieje wątpliwości.

najmodniejsze krótkie fryzury

Galeria zdjęć pochodzi z herinterest.com, tam również znajdziecie ich znacznie więcej.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl