Samo życie

Wizualna motywacja do odchudzania

 

Motywacja do odchudzania poprzez zdjęcia.

Tym razem mam dla Was gigantyczną dawkę motywacji do odchudzania, ale nie tylko. Tak naprawdę do osiągnięcia każdego wyznaczonego przez siebie celu. Gigantyczną bo osoby zamieszczone na zdjęciach, które uporały się ze swoją wagą, wcześniej wyglądały niczym giganty. A mimo w wielu przypadkach udało im się osiągnąć wymarzona figurę. To najlepsza motywacja do odchudzania, biorąc pod uwagę jak olbrzymi sukces osiągnęli ci ludzie. Jestem pełna podziwu i uznania wobec nich i jestem pewna że i Wy będziecie. Zobaczcie sami…

motywacja-do-odchudzania-5

Mark i Louise stracili razem 95 kg

 

motywacja-do-odchudzania

Ta para sprzedała swój samochód, aby mogła iść w kierunku lepszego zdrowia.

Patrząc na te zdjęcia przede wszystkim rzuca się fakt, że te pary wspólnie traciły kilogramy. Dlatego jeśli szukasz motywacji odchudzania, poproś o pomoc partnera i rodzinę. Wszyscy, którzy choć raz się odchudzali wiedzą jakie to trudne i ile wysiłku i samozaparcia potrzeba by osiągnąć cel. A jeśli w domu rodzinka zajada wysokokaloryczne pyszności, a my zieleninę, to nie oszukujmy się, nasz cel się oddala. Ciężko jest przygotowywać innym normalne posiłki, a samemu odmawiać sobie wszystkiego. Każdy o wiele lepiej zniósłby dietę mając odpowiednie wsparcie bliskich lub kogoś ze znajomych z kim mółby rozpocząć walkę z kilogramami.

motywacja-do-odchudzania-4

Razem schudli 84 kg by wyglądać jak najlepiej na swoim ślubie.

 

Pary na tych zdjęciach pokazują z jak wielkim nadmiarem wagi przyszło im walczyć, ale także że wspólnie można zdziałać naprawdę bardzo wiele, bez względu na to jaki cel pragniemy osiągnąć. Należy jednak pamiętaj, że decyzja o odchudzaniu powinna być przemyślana, by nie skończyła się kolejnym słomianym zapałem. Zadaj sobie pytanie dlaczego chcesz się odchudzać, co chcesz przez to osiągnąć. Niektórzy dowartościowują się poprzez odchudzanie i z każdym zrzuconym kilogramem stają się bardziej pewni siebie. To również jest dobra motywacja. Tak naprawdę jest wiele powodów, dlaczego warto zrzucić balast w postaci zbędnych kilogamów. Musisz znaleźć swój, ale wiedz, że odchudzanie to proces długotrwały, więc należy się uzbroić w cierpliwość.

Motywacja do odchudzania 1

Justine i Chris stracili łącznie 400 kg by mieć szanse na potomstwo. Teraz mają dwoje dzieci.

Wyznacz sobie kolejne cele, tak samo jak osoby ze zdjęć, do których będziesz wytrwale dążyć. Na początku niech to będą łatwe, realne cele, możliwe do osiągnięcia. Takie jak zrzucenie 3-5 kg. Z upływem czasu wyznacz cel ostateczny. Nie obawiaj się chwil zwątpienia, bo takie z pewnością będą. Popatrz wówczas na zdjęcia i pomyśl jaka musiała towarzyszyć im determinacja by mogli schudnąć aż tak wiele. Ty też możesz to zrobić!

motywacja-do-odchudzania-3

Pomiędzy jednym, a drugim zdjęciem dzieli ich 147 kg wagi.

Motywacja do odchudzania 2

Przestali jeść fast foody i stracili 88 kg.

Inspiracja oraz źródło zdjęć – Women’s Weekly

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl