Związek

Jak mogę mieć wyuzdany seks?

 

Jak mogę mieć wyuzdany seks?

Seksualność nie jest prosta. Zrozumienie tego co nas podnieca może być trudne, ale pojęcie tych żądz oraz podzielenie się nimi z partnerem może zupełnie odświeżyć wasze życie seksualne.

Grzeszna miłość
Zdjęcie z filmu “grzeszna miłość”

Kobiety podczas zabaw erotycznych dzielą się na; grzeczne i niegrzeczne dziewczynki. Grzeczne dziewczynki nie noszą miniówek z wysokimi obcasami, nie zakładają pończoch za miast rajstop by być bardziej sexi i nie proszą partnera by dodatkowo używał wibratora.

Społeczeństwo kreuje wizerunek niewinnej, nieśmiałej kobiety i takie panie cieszą się dobrą, a nawet często nieskazitelną opinią wśród rodziny i znajomych.   Wiele kobiet zostało wychowano właśnie w taki sposób.  Przeświadczenie o tym co należy, a czego kategorycznie nie powinno się robić prowadzi do szeregu wewnętrznych barier. W konsekwencji zaprocentują poczuciem wstydu, kiedy tylko pomyślimy o własnych pragnieniach.

Zawstydzona kobieta nie wie czego pragnie, nie rozmawia z partnerem o swoich potrzebach, a jego bardziej wyuzdane prośby uznaje za zboczenie. Pierwszy krok by to zmienić to zapomnieć, że coś jest zakazane lub nieprzyzwoite.  W sypialni to ty decydujesz co wg ciebie jest w porządku, a na co absolutnie nie masz ochoty.  Tylko skąd masz wiedzieć co da ci niezapomnianą rozkosz skoro dotąd pozwalałaś sobie tylko na seks w pozycji na misjonarza.

Zacznij od rozmów z partnerem, nie obawiaj się poruszać tematów, które dotąd cię krępowały. Rozpoznanie tego co nas podnieca może być trudne, ale nauczenie się własnego libido pozwoli odczuć różnicę między zwykłym, nudnym seksem, a wybuchowymi orgazmami jeden po drugim.

Słuchaj swoich podniet
Choć mężczyźni potrafią używać ciągle tych samych bodźców by osiągnąć orgazm, kobiety mają potencjalnie dostęp do szerszej gamy podniet i niejednokrotnie potrzebują więcej by czuły się spełnione.

Pierwszym krokiem do poznania swojej erotycznej palety jest odkrycie swoich perwersji – i trzeba być ze sobą szczerym żeby to działało.

Na początek można przypomnieć sobie swoją pierwszą pozycję seksualną, pierwszy raz kiedy odczuwałaś przyjemność właśnie siedząc, leżąc lub stojąc.  A może, jeżeli lubisz łaskotki to być może sprawi ci przyjemność bycie uległą wobec swojego partnera.

Dobrym sposobem jest  ponowne obejrzenie filmów, które niegdyś cię podniecały lub spróbowanie jakiegoś nowego filmu porno. Zadaj sobie pytanie, czemu podnieca cię ta scena? Czy to jeden z aktorów? A może sposób uwodzenia?

Jeżeli grałaś w gry erotyczne i sprawiały ci one przyjemność, wróć do nich odśwież wspomnienia, sprawdź jak teraz będziesz na nie reagować.

A może wolisz literaturę dla dorosłych? Dobra erotyczna fikcja może zainspirować i dodać głębi kobiecej seksualności, co potem przekłada się na jej życie seksualne.

Kluczem jest dać sobie pozwolenie. Jeśli jest to legalne i bezpieczne, możesz się tym podniecać. Nie myśl sobie, że coś nie powinno cię podniecać więc nie będziesz o tym myśleć. Powinno, więc myśl! Sypialnia to twój azyl tu zawsze możesz być sobą bez ryzyka, że ktoś będzie cię oceniał.

Mów o swoich gorących pragnieniach
Teraz kiedy słuchasz samej siebie, poproś swego mężczyznę żeby też ciebie posłuchał. Dobre życie seksualne wymaga mówienia szokujących rzeczy partnerowi.  W ten sposób jeszcze bardziej zbliżycie się do siebie i będziecie czuli się bardziej komfortowo szalejąc w łóżku.

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl