Zdrowie i Uroda

Makijaż rozświetlający

 

Makijaż rozświetlający

Makijaż do użytku codziennego, ale również na tzw wielkie wyjścia. Szperając w Internecie odkryłam to cacko i chciałam je Wam koniecznie pokazać. Przynajmniej tym Paniom, które go jeszcze nie widziały. Na zdjęciach widzimy opis użytych produktów oraz instruktaż. Dla zainteresowanych krótki filmik poniżej, na którym krok po kroku zobaczymy jak przebiega cały make-up od początku do samego końca.

Makijaż rozjaśniający

 

Prawda, że piękny? Intensywna paleta barw makijażu oka z pewnością przykuwa uwagę, spojrzenie jest niezwykłe, a do tego delikatna otoczka. Usta podkreślone jednakże, pozostające w naturalnej tonacji kolorów by kulminacyjnym punktem pozostały oczy.  W profesjonalnych makijażach ten zabieg jest często stosowany wg mnie tak zawsze powinno być. Zarówno jeśli chodzi o ubiór jak i o make-up. To prosta zasada. Skupiamy się na naszych walorach podkreślając kształty sylwetki, piękno oczu, kości policzkowych i ust.  Jednocześnie pamiętamy o maskowaniu pewnych niedoskonałości. Nie oszukujmy się nie ma ideałów, ale odpowiedni makijaż i ubiór z łatwością taki stworzy.

Makijaż rozjasniający1źródło materiałów dotyczących makijażu

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl