Zdrowie i Uroda

Makijaż potrafi zdziałać cuda!

 

Makijaż potrafi zdziałać cuda!

Wygląd zewnętrzny ma dziś bardzo duże znaczenie: promuje się operacje plastyczne, drogie kosmetyki i zabiegi by zapewnić wieczną młodość. Nic więc dziwnego, że rodzą się obsesję na punkcie wyglądu. Mnóstwo kobiet ma na tym punkcie prawdziwą obsesję i jest w stanie poddać się okropnym katuszom tylko po to, aby w końcowym efekcie pięknie wyglądać.

makijaż

Nie wszystkie panie są obdarzone idealną urodą. Na szczęście nie to jest warunkiem piękna.

Kobieta, która z natury jest wesoła i uśmiechnięta bez większego wysiłku przyciąga tysiące męskich spojrzeń. Rosyjski mistrz makijażu Vadim Andreev potrafi każdą, nawet niezbyt atrakcyjną kobietę zamienić w prawdziwą piękność. Tym samym udowadnia, że nie ma brzydkich kobiet. W wielu przypadkach wystarczy kilka tricków z dziedziny makijażu, aby uzyskać spektakularny efekt.

Każda kobieta zamiast garbić się i chować głowę w piasek może diametralnie zmienić swój wygląd. Wystarczy kilka pędzli i kosmetyków.

Tak więc i Ty uwierz w siebie i własne możliwości – makijaż potrafi zdziałać cuda!

Na zdjęciach kobiety przed i po metamorfozie

Widzimy tu dwie odsłony kobiecego piękna przed i po metamorfozie. Wydawać by się mogło, że Vadim Andreev dokonał niemożliwego.

makijaż potrafi zdziałac cuda

Mocny makijaż oczu zredukował cienie oraz pogłębił spojrzenie. Mocno wykonturowana twarz oraz rozświetlasz nałożony na kości policzkowe, oraz czubku nosa sprawił, że twarz kobiety stała się smuklejsza. Usta w kremowym odcieniu zlały się z kolorem skóry i nie wyglądają już tak pełnie jak w wersji bez makijażu.

 

makijaż potrafi zdziałac cuda1

Kości policzkowe wykonturowane brzoskwiniowym różem, wysmukliły twarz, a ciemne zaznaczenie dolnej powieki skutecznie zamaskowało cienie pod oczami.

 

makijaż potrafi zdziałac cuda2

Kobiecy makijaż w odcieniach fioletu, idealnie pasuje do urody brunetki. Roztarta kredka na górnej powiece oraz niedociągnięta do wewnętrznego kącika kreska na dolnej powiece sprawiają, ze oko jest optycznie powiększone.

 

makijaż potrafi zdziałac cuda3

Kobiecy makijaż w stylu retro? Delikatnie wykonturowana twarz oraz usta mocno zaznaczone dwoma odcieniami czerwieni. Ten trik optycznie je powiększył i sprawił, że makijażysta uzyskał look eleganckiej kobiety wampa.

 

makijaż potrafi zdziałac cuda4

Ciemne „smokey eye” z niedociągniętą do wewnętrznego kącika kreską to doskonały trik na otworzenie i optyczne powiększenie oczu. Wyrównanie kolorytu skóry i delikatne wykonturowanie kości policzkowych sprawiły, że kobieta wygląda na elegancka i wypoczętą.

 

makijaż potrafi zdziałac cuda5

W tym makijażu użyto dużo brązów, a nad górna linią rzęs została cienka czarna kreska. Ten trick jeszcze bardziej zagęścił doczepiane rzęsy i sprawił, że spojrzenie jest hipnotyzujące. Makijażysta nie zapomniał również o cielistej kredce na linii wodnej, która jest naprawdę niezawodnym trikiem w dziennym makijażu. Pudrowy odcień różu na ustach z małymi drobinkami sprawił, że usta stały się pełniejsze.

 

makijaż potrafi zdziałac cuda6

Tutaj oczy zostały zaznaczone mocno, a linia wodna obrysowana czarna kredką. Vadim Andreev uzyskał efekt oka w kształcie migdała. Efekt spotęgowały doklejane rzęsy dłuższe w kąciku oka. Usta zostały pomalowane na kolor brudnego różu oraz wykonturowane kredką w tym samym kolorze co pomadka. Wargi zostały obrysowane minimalnie poza ich naturalna linią, aby optycznie je powiększyć.

źródło: KOKTAJL 24 .PL

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl