Zdrowie i Uroda

Makijaż oczu na wieczór

 

Wieczorowy makijaż oczu nie tylko na imprezy karnawałowe

Listopad to miesiąc kiedy zaczynają się imprezy. Najpierw Andrzejki, a od nich już tylko krok do wyjątkowej nocy sylwestrowej, a dalej czekają wszystkich upojne imprezy karnawałowe. Oczywiście w międzyczasie mogą zdarzyć się inne okazje by zabłysnąć. Jednakże dziś skupimy się na pięknym makijażu wieczorowym i zimowym zarazem. Bo właśnie w czasie zimy można pozwolić sobie na bardziej okazały makijaż z użyciem złota, miedzi, brązu, srebra, granatu, różu i fioletu. Dlatego zobaczycie tu wyraziste cienie, kontury i brokaty, które będą wprost idealne wyjątkowe wieczory czy sylwestrową noc.

A już przed Wami wieczorowy makijaż oczu w różnych kombinacjach kolorystycznych od mocnego makijażu brokatowego poprzez makijaż z użyciem egzotycznych barw, a także wykończony fantazyjna kreską. Wybierz ten, który jest najbardziej odpowiedni dla ciebie, odzwierciedla twój temperament i który będzie pasował do twojego stroju. Pamiętaj przy tym, że makijaż wieczorowy wykonuje się na specjalne okazje. W odróżnieniu od makijażu dziennego powinien być mocny, znacznie bardziej wyrazisty, w intensywnych barwach i w miarę zmysłowy. To dlatego, że sztuczne oświetlenie oraz blask świec tłumią kolory, zaś drobinki brokatu pięknie je rozświetlą i podkreślą twoje spojrzenie.

Makijaż oczu na wieczór7

 

Wieczór to czas, w którym można pozwolić sobie na nutę ekstrawagancji i szaleństwa nawet podkreślając rzęsy. By to zrobić możesz zastosować do nich kilka warstw tuszu, albo również na specjalne okazje sztuczne rzęsy. Również nie powinnaś obawiać się użyć cieni o mocnej, nasyconej barwie, wręcz przeciwnie. Używaj kosmetyków, które odbijają światło i czynią skórę bardziej promienną. Mogą to być metaliczne cienie, róż z brokatem albo transparentny błyszczyk. Pamiętaj tylko, że tak jak przy każdym rodzaju makijażu tak i również w wersji wieczorowej powinnaś się skupić na uwydatnieniu własnych zalet i o zasadzie, że w makijażu mniej znaczy lepiej. To znaczy, że jeśli decydujesz się na intensywne powieki, usta już nie powinny przykuwać uwagi albo odwrotnie. Wyraziste usta lub powieki najpiękniej wyglądają solo, uwydatnione w parze wyglądają zbyt wulgarnie.

Nie zapomnij również, że pomysł na wieczorowy makijaż oczu musi być odpowiedni do okazji na którą go przygotowujesz. Krótko mówiąc musi z nią współgrać, jest on przecież kluczowym elementem twojej kreacji.  🙂

Makijaż oczu

Makijaż oczu na wieczór2

 

Materiał fotograficzny pochodzi z tej strony.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl