Zdrowie i Uroda

Make-up oczu w naturalnych, pastelowych barwach.

Make-up oczu
Betty pisze
 

Make-up oczu, który podkreśli Twoje naturalne piękno!

Kobieta w każdym wieku potrzebuje czuć się piękna i seksowna. Dlatego makijaż jest ważny i potrzebny by dodać blasku. Jednocześnie makijaż pomaga ukryć widoczne już efekty starzenia się. Oczy są najbardziej istotne. By były naprawdę piękne należy unikać cieni, które są bardzo ciemne, jak również tych, które są bardzo widoczne i wyraziste. Tym razem make-up, który podkreśla naturę. Zapraszam również do przeczytania artykułu poświęconemu pielęgnacji oczu “piękne oczy masz“.

Spróbuj make-up oczu w naturalnych, pastelowych barwach.

Make-up oczu
Betty pisze

 

Na górną powiekę nakładamy beżowy cień do powiek, zaczynamy od wewnątrz kierując się na zewnątrz.

Ciemno-brązowym cieniem zaznaczamy zewnętrzny kącik oka, zaś bardzo jasnym rozświetlamy wewnętrzny kącik oka i łuk pod załamaniem brwi.

Miękkim pędzelkiem rozcieramy ciemno-brązowy cień, kierując się tym razem z zewnątrz do wewnątrz by uzyskać bardziej stonowany, naturalny kolor.

Używając w ten sposób pędzelka, stworzymy łuk wokół załamania górnej powieki. Wszystkie krawędzie powinny być bardzo delikatne.

 

Make-up oczu
Betty pisze

Doskonałym uzupełnienie makijażu są kreski oraz ładnie zarysowane brwi. Kreski wykonujemy eyelinerem, znacznie pogrubione przy zewnętrznej krawędzi. By brwi miały piękny kształt i barwę potrzebna jest szczoteczka i kredka. Kredka powinna być o jedną tonację ciemniejsza od naturalnego koloru brwi. Kredką zarysowujemy kształt, uzupełniamy ewentualne braki, szczoteczka posłuży by wygładzić włoski w jednym kierunku. Wówczas brwi będą wyglądały naturalnie.

Po wykonaniu makijażu górnej powieki, używamy tego samego ciemno-brązowego cienia na dolnej powiece. Pamiętając by linie były bardzo cienkie i głównie na zewnątrz.

Nadszedł moment by uzyskać spojrzenie pełne seksapilu i kobiecego blasku. Do tego możemy wykorzystać maskarę, która znacznie powiększy objętość rzęs lub dokleić sztuczne rzęsy. Jeżeli decydujemy się na sztuczne, również używamy maskary, ale tylko do podkreślenia dolnych rzęs. W tym wypadku należy zachować umiar, dolne rzęsy powinny być tylko odrobinę zaznaczone.

Make-up oczu

Przed użyciem maskary do górnych rzęs możemy posłużyć się zalotką by je odrobinę podkręcić.

Nic tak nie poprawia nastroju jak poczucie własnego piękna oraz przyciągające uwagę, kuszące i wyraziste spojrzenie

Inspirację zaczerpnięte od Helen Torsgarden profesjonalnej, dyplomowanej wizażystki i autorki zdjęć.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

1 Comment

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl