Zdrowie i Uroda

Łysienie – problem wielu mężczyzn!

łysienie
Betty pisze
 

Łysienie – porady i sztuczki.

Łysienie bardzo często jest rezultatem wielu chorób oraz tzw. złych genów. Niestety łysienie może być również objawem wielu chorób. Jak wiadomo stres wpływa bardzo negatywnie na ludzki organizm. A co jeśli nie potrafisz zaakceptować coraz mniejszej ilości włosów lub łysienia? Taki stan w konsekwencji może prowadzić do bardzo niskiej samooceny i stanów depresyjnych. Jak temu zaradzić?

Betty pisze

Nadmierne wypadanie włosów

Niestety, nawet jeśli jesteś bardzo zdrową osobą, normalnie możesz tracić włosy, od 50 do 100 włosów każdego dnia. Jeśli uważasz, że tracisz ponad 100 włosów dziennie, nadszedł czas, aby porozmawiać z dermatologiem o tej kwestii. Lekarz może określić powód, dla którego tracisz więcej włosów niż średnia dzienna ilość. Jest to prawdopodobnie spowodowane wiekiem lub problemem medycznym. Zwykle dermatolog zaleca jakąś terapie leczenia utraty włosów. Choć nie zawsze są one skuteczne. Jeśli zauważysz, że nagle straciłeś więcej włosów niż zwykle, może to wskazywać na problemy zdrowotne. Wówczas konieczna jest konsultacja u lekarza pierwszego kontaktu.

Uważa się, że stosowanie jedwabnej lub satynowej pościeli może zapobiegać wypadaniu włosów. Wynika to z mniejszego tarcia włosów o poduszkę poduszkę. Bawełna i flanela powodują o wiele większe tarcie dlatego nie są wskazane dla osób ze słabymi włosami. Jeśli wybierzesz jedwab lub satyna, włosy będą swobodnie przesuwać się po poduszce.

Kolejnym sposobem, który pobudza krążenie jak również zapobiega wypadaniu włosów jest masaż skóry głowy. Delikatne masowanie pobudza mieszki włosowe i stymuluje do wzrostu. Taki masaż można wykonać na sucho lub przy użyciu delikatnie podgrzanych olei np. kokosowym lub rycynowym. Wcześniej włosy muszą być dokładnie umyte jak również po olejowym kompresie.

A teraz panowie oferta specjalnie dla WAS!!! Jeśli masz problemy z włosami albo już łysiejesz i nie wiesz co zrobić? Nie chcesz by kojarzono cię z „kolanem” na głowie? Koniecznie zmień swój wizerunek. Z mięczaka stań się TWARDZIELEM – zobacz jak to zrobić… To naprawdę nie jest trudne. Nowy image nie tylko doda ci pewności siebie, ale sprawi, że inni również będą widzieli cię w innym świetle. Macie do wyboru aż dwie opcje, które pomogą raz na zawsze rozwiązać problem z łysieniem. Skończy się zamartwianie i zapomnisz o kompleksach. Od razu poczujesz się lepiej.

Pierwsza propozycja to film, a kolejna to artykuł jak uporać się z problemem łysienia zobaczysz tutaj.

Jeśli podoba Ci się co robię to:

  • subskrybuj
  • daj łapkę w górę
  • udostępnij

Po prostu wciśnij coś. Dzięki wielkie. Wtedy będę wiedziała, że Wam się podoba.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

2 komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • Ja tam się nie pierniczę, choć żonka mi zafundowała zabieg w klinice mikropigmentacji włosów z Poznania 🙂 Polecam, bo w życiu bym się nie spodziewał, że tak mi to poprawi humor!

  • Dużo kobiet lubi łysych . Jednak rozumiem czym są włosy dla faceta… prawie tym co dla kobiety – ozdoba i powodem do dumy.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl