Związek

Listonosz zawsze dzwoni dwa razy

Kadr z filmu "Listonosz zawsze dzwoni dwa razy"
 

Listonosz zawsze dzwoni dwa razy

Kobiece fantazje bywają różne, jedną z nich jest wizyta listonosza. Prawda jest taka, że mijające lata, monotonia, rutyna dnia codziennego zabijają namiętność, a także romantyzm. Nasz partner już dawno nie działał znienacka, nie tylko przestał być zaskakujący, ale od dawna jest przewidywalny. Pozostają fantazje – listonosz, jest synonimem seksu z nieznajomym.

Kadr z filmu "Listonosz zawsze dzwoni dwa razy"
Kadr z filmu „Listonosz zawsze dzwoni dwa razy”

Listonosz zawsze dzwoni dwa razy – gdy otwierasz drzwi spotykasz się twarzą w twarz z nieznajomym. Już od pierwszej chwili widać, że coś zaiskrzyło. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie jeden fakt – kobieta jest mężatką.

Film o tym samym tytule wciąga i przez długi czas trzyma w napięciu podobnie jak fantazja o nieznajomym. Nieznajomego można idealizować, w myślach może dokonywać cudów, może być bóstwem w łóżku, może nas zdominować, lub namiętnie całować od progu. W fantazjach pozwalamy sobie na wszystko za czym tęsknimy lub czego jeszcze nie doświadczyłyśmy. Znudzona mężatka chętnie oddałaby się w ręce nieznajomego. Wiąże się to z namiętnością i dominacją. Wspomniany listonosz nie będzie pytał jej czy ma ochotę, nie będzie bawił się we flirty i uwodzenie. Uwiedzie ale pętając jej ciało swoim uściskiem, rozpalając usta gorącym i intensywnym pocałunkiem, nie pozostawi wyboru, ani czasu na myślenie.

Mimo, iż się mówi, że za mundurem panny sznurem – wierz mi nie musisz biec do sklepu po mundur listonosza, strażaka czy żołnierza.  🙂 Choć mogłoby być to interesujące przeżycie. Zabawa w role zawsze jest fascynująca, więc warto również o tym pomyśleć. Lecz na początek może wystarczy wziąć ją z zaskoczenia. Np. niespodziewana wizyta w domu zadzwoń dwa razy z uśmiechem na twarzy i …   Kolejna rada dla panów, nie zawsze pytaj partnerkę o zdanie szczególnie jeśli widzisz ją w samym peniuarze.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl