Związek

Kuchnia to najlepsze miejsce na seks

seks w kuchni
Betty pisze
 

Seks w kuchni

Nie ma wątpliwości, że istnieje coś zmysłowego w gotowaniu. Wszystkie towarzyszące emocje i zapachy kiedy staramy się przygotować coś pysznego własnymi rękami, tworzą niezwykłą mieszankę. Ale kuchnia to nie tylko miejsce przygotowań posiłków to również doskonała arena do igraszek seksualnych i to nie byle jakich zabaw. Wierzcie mi w kuchni może być naprawdę gorąco i to wcale nie z powodu gotującej się zupy.

Przede wszystkim powiedzmy sobie szczerze – kuchnia to super alternatywa dla sypialni, w której to najczęściej spotykamy się w łóżku. To swoisty klimat, no jest zupełnie inaczej niż zwykle. Zamiast wygodnych poduch, kanap i pościeli, kuchnia to dość surowe miejsce w którym preferowane są zupełnie inne pozycje niż w łóżku. Bez obaw, inne wcale nie oznacza gorsze, wręcz przeciwnie. A brak wygody jeszcze nikomu nie zaszkodził w tym wypadku na pewno spotęguje doznania.

seks w kuchni
Betty pisze

Kolejną korzyścią jest swego rodzaju pikanteria. Kuchnia to otwarta przestrzeń, nie oddzielona drzwiami przed domownikami. W każdej chwili może ktoś wejść do domu i trzeba będzie się uwijać by bliscy nie zastali nas w niedwuznacznej scenerii. Poza tym zwykle w oknach kuchennych nie ma pełnych zasłon. Dochodzi niewielki element ekshibicjonizmu, raczej są małe szanse by ktoś podglądał, niemniej jednak szansa, że istnieje taka możliwość na pewno zostanie zakodowana w świadomości.

Sami widzicie, że seks w kuchni może być niesamowicie pikantny. Dodam jeszcze, że niewygody można uniknąć zmieniając często pozycje. Za to wrażenia i wspomnienia będziecie mieli nieziemskie. Wyobraźcie sobie Wasze miny jak za kilka dni podczas obiadu przy stole kuchennym przed oczami pojawiać będą się obrazy jak jeszcze nie dawno opierałaś się o ten stół, cała w spazmach rozkoszy albo o lodówkę. A może to on się opierał, a Ty klęczałaś przed nim? Zapewne przypomnisz sobie jak wziął Cię znienacka podczas zmywania czy krojenia warzyw…
Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam smacznego i pikantnych zabaw w kuchni.
Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl