Konkursy

Konkurs z erotycznymi gadżetami

 

Konkurs z erotycznymi gadżetami

Kochani to już trzeci konkurs w którym nagrodą jest przepiękna damska bielizna ale i nie tylko. Tym razem Sponsor – Sexshop112 ufundował aż trzy nagrody. A to znacznie zwiększa szanse na wygraną. Nagrody są bardzo atrakcyjne i z całą pewnością umilą i uatrakcyjnią życie seksualne partnerów.

konkurs erotyczny

Dlatego nie przegap takiej okazji, nie zwlekaj i czym prędzej weź udział w konkursie. Wszystkich informacji związanych z konkursem dowiecie się w zakładce Regulaminy – Konkurs erotyczny. Już teraz zdradzę Wam, że w konkursie mogą brać udział panie jak i panowie by sprawić miłą niespodziankę swojej wybrance. Chciałabym by szczęście dopisało wszystkim, jeśli jednak tak się nie stanie zapraszam do odwiedzenia sklepu SexShop 112 online, gdzie jest bardzo bogaty asortyment i jak już wiecie nie jest to tylko bielizna erotyczna. Polecam!

Współorganizatorem i zarazem fundatorem nagród jest SexShop 112 .pl, wszystkich czytelników zachęcam do zapoznania się z asortymentem sklepu. SexShop zapewnia towar dyskretnie i z fantazją.

A oto pierwsza nagroda: Drapieżny gorset w panterkę Kiss Me.

konkurs erotyczny1

Druga nagroda to cały zestaw do erotycznych igraszek w skład którego wchodzą:

Smaczna czekolada do malowania ciała i masażu oraz miotełka z piórkami.

konkurs erotyczny2

Nagroda trzecia także pomoże spełnić erotyczne fantazje to: stalowe kajdanki z futerkiem w panterkę, całkowicie bezpieczne.

stalowe-kajdanki-z-futerkiem-w-panterke

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl