Konkursy

Konkurs „Sexi Bielizna II”

 

Konkurs „Sexi Bielizna II”

Kochani to już drugi konkurs w którym nagrodami jest przepiękna damska bielizna. Dziś konkurs jest oficjalnie otwarty i wierzcie mi niewiele trzeba by to kuszące body lub erotyczna sukienka trafiła właśnie do Was. Nagrody są dwie więc przy odrobinie szczęścia to właśnie Ty możesz  wygrać jedną z nich. Dlatego nie zwlekaj i czym prędzej weź udział w konkursie. Wszystkich informacji z nim związanych dowiecie się w zakładce Regulaminy – Sexi Bielizna II. Już teraz zdradzę Wam, że w konkursie mogą brać udział panie jak i panowie by sprawić miłą niespodziankę swojej wybrance. Chciałabym by szczęście dopisało wszystkim, jeśli jednak tak się nie stanie zapraszam do odwiedzenia sklepu SexShop 112 online gdzie jest bardzo bogaty asortyment i jak się pewnie domyślacie nie jest to tylko bielizna erotyczna. Polecam!

Współorganizatorem i zarazem fundatorem nagród jest SexShop 112 .pl, wszystkich czytelników zachęcam do zapoznania się z asortymentem sklepu. SexShop zapewnia towar dyskretnie i z fantazją.

A oto pierwsza nagroda: Carmelove body z otwartym krokiem Obsessive, naprawdę urocze w pełnej rozmiarówce.

Konkurs "Sexi Bielizna II"

Nagroda za zajęcie drugiego miejsca: Erotyczna sukienka moro D604 Obsessive, trzeba przyznać, że bardzo efektowna.

Konkurs "Sexi Bielizna II"

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl