Konkursy

Konkurs herbaciany Ahmad Tea London

 

Niezapomniane chwile z herbatą.

Mam dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników herbat. Dzięki hojności firmy LEVANT FOODS SP. Z O.O. zorganizowawszy konkurs herbaciany z herbatą Amad Tea London w roli głównej. Herbata towarzyszy na przez całe życie, ale jesienią kiedy jest mżyście i ponuro jeszcze chętniej po nią sięgamy. Dlatego nie przegap takiej okazji, nie zwlekaj i czym prędzej weź udział w konkursie.

konkurs-herbaciany

Wszystkich szczegółów zawiązanych z konkursem dowiecie się w zakładce „Regulaminy – Ahmad Tea London”.

Już teraz zdradzę Wam, że w konkursie mogą brać udział panie jak i panowie by sprawić miłą niespodziankę sobie lub bliskiej na osobie. Chciałabym by szczęście dopisało wszystkim, jeśli jednak tak się nie stanie zapraszam do odwiedzenia sklepu sklep.smacznego.pl online, gdzie jest bardzo bogaty asortyment herbat i nie tylko.

Współorganizatorem i zarazem fundatorem nagród jest LEVANT FOODS SP. Z O.O. , wszystkich czytelników zachęcam do zapoznania się z asortymentem sklepu.

A teraz już zapraszam do wzięciu udziału w konkursie i choć zestawy są trzy do rozlosowania to każdemu życzę wygranej 🙂

jasmine-romance-20foil

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

1 Comment

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • O super 🙂 jak tylko wrócę do domu to przeczytam reguły i dołączę 🙂 uwielbiam herbatki, marzę o wypiciu mojej ulubionej karmelowej pod ciepłym kocykiem w ten śnieżny dzień! Pozdrawiam ciepło 🙂

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl