Związek

Karnawałowy striptiz

Betty pisze
 

Striptiz dla męża, a czemu nie?

Właśnie dziś rozpoczyna się karnawał i w tym roku będzie trwał aż do 28 lutego. To okres, zwany inaczej zapustami lub inaczej mięsopustem. To również czas powszechnej zabawy, tańców i radości. Dobrze się składa by w karnawałowej atmosferze rozpocząć zabawę w sypialni i podnieść nie tylko temperaturę partnerowi. 🙂

Musicie wiedzieć, że karnawał w formie hucznego świętowania powstał na kanwie chrześcijańskiej. W okresie średniowiecza i renesansu najsłynniejszy był karnawał w Wenecji. Tradycją weneckiego karnawału jest tak zwany Lot Anioła, czyli zjazd na linie z dzwonnicy na Placu Świętego Marka, wykonywany przez znaną osobę. Utrwalił się zwyczaj zakładania karnawałowych masek, uniemożliwiający zidentyfikowanie tożsamości osób biorących udział w zabawie. Taka maska, to także doskonały gadżet do wykorzystania podczas zabaw erotycznych, pomyślcie o niej bo warto. Obecnie najsłynniejszym karnawałem na świecie jest karnawał w Rio De Janeiro. W czasie jego trwania organizowane są widowiskowe parady uczestników w skąpych strojach oraz pokazy samby brazylijskiej. Tancerze rywalizują ze sobą, a konkurs zostaje rozstrzygnięty nad ranem przed Popielcem.

Dosyć już tych informacji na temat karnawału, najważniejsze żeby sie dobrze bawić i oczywiście nie przegapić ostatek przypadających na dzień 28 lutego.  Tego dnia można sobie pozwolić na hucznie zakraplaną imprezę i suto zastawiony stół. A może nawet powtórzyć proponowany striptiz. Przecież trzeba jakoś spalić kalorie. 🙂

Niektórym może się wydawać, że striptiz to nic wielkiego, tymczasem dobrze wykonany niesie ze sobą wiele pozytywnych skutków i to zarówno dla partnera jak i partnerki. Striptiz jest niesamowicie zmysłowym i erotycznym tańcem, i z całą pewnością rozbudzi pożądanie nawet w długoletnim związku. Ponadto udowodniono, że podczas oglądania striptizu u mężczyzny wydzielana jest oksytocyna zwana hormonem miłości i orgazmów. Samo to, jest doskonałym powodem by zatańczyć dla swojego partnera. Taniec nie tylko zapewni obojgu partnerom rozrywkę, odstresuje Twojego faceta, to jeszcze połechcze Twoje własne ego. Bo która kobieta nie poczuła by się pewniej widząc jak podnieca swojego faceta?

karnawalowy-striptiz-2
Betty pisze

Striptiz

Pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, że striptiz to nie taniec na dyskotece i wymaga odpowiedniej oprawy i odrobiny choreografii. Warto równie pomyśleć o odpowiedniej bieliźnie na te okazję. Bo mężczyźni są wzrokowcami i żeby odnieść pożądany sukces trzeba się nieco przyłożyć. Za to oboje będziecie zachwyceni efektem końcowym.

Na początek czego absolutnie nie możesz robić! Przede wszystkim nie wolno Ci się od razu rozbierać. Mimo, że striptiz z założenia jest tańcem, który dąży do nagości to zerwanie z siebie od razu całej garderoby absolutnie nie jest podniecające. A przynajmniej nie o to tym razem chodzi, może w innych okolicznościach. Tym razem nie wystarczy rozłożyć nóg, wypiąć pupy czy nawet pokazać biustu. Wyobraź sobie striptizerkę z klubu, która zmysłowymi ruchami stopniowo buduje napięcie. I nie obawiaj się, że tak nie potrafisz. My kobiety mamy to w genach, sama się zdziwisz na co Cię stać i jak potrafisz działać na swojego mężczyznę.

Jak przygotować striptiz

Przygotowania zacznij od wyboru odpowiedniej muzyki, stroju i wprowadzenie do pomieszczenia nastrojowego oświetlenia. Wybierając odpowiednie utwory pomyśl o napięciu jakie pragniesz zbudować. Możesz nawet poćwiczyć kobiece, seksowne ruchy kiedy nikogo nie będzie w domu. W ten sposób zbudujesz jakąś prostą choreografie. Ważne by wczuć się w rytm muzyki i wraz z nią kołysać ciałem. Muzyka, ma ogromną moc i oddziałuje, a jeśli się w nią wczujesz będzie również elementem podniecenia. Warto przygotować przynajmniej kilka nastrojowych piosenek, bo nie możesz od razu założyć jak długo potrwa Twoje przedstawienie.

Jak każde przedstawienie również i ten taniec musi mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie. To niezwykle istotne by stopniowo budować napięcie. Najlepiej to zrobisz powoli zdejmując elementy garderoby. W wybranych przez siebie momentach możesz odpocząć na kolanach partnera, sugerując by zsunął Ci pończoszkę, czy odpiął gorset. Kolejnym elementem nasilającym podniecenie jest dotyk. Wpleć go w zmysłowy sposób w taniec, a na pewno podziała na wyobraźnie. Głaszcz dłońmi swoje ciało, chwilami pozwól się dotykać i nieco  zadziornie dotykaj partnera.

Dla uatrakcyjnienia możesz rozpocząć striptiz od założenia karnawałowej maseczki na oczy. Wcielisz się w ten sposób w inną osobę, to pomoże pozbyć się tremy, a także wyzwoli w Was erotyczne emocje. Zakończ taniec pozostając w samej masce.

karnawalowy-striptiz
Betty pisze
Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl