Związek

Jak przedłużyć czas trwania stosunku?

Foto źródło: zdrowie.gazeta.pl
 

Jak przedłużyć czas trwania stosunku?

Wprawdzie seks jest tylko jedną składową długotrwałego związku, niemniej jednak jest to na tyle ważny element, że warto się postarać by trwał przynajmniej na tyle długo by obie strony były usatysfakcjonowane.

 

Foto źródło: zdrowie.gazeta.pl
Foto źródło: zdrowie.gazeta.pl

 

Przedwczesny wytrysk jest częstym problemem u wielu mężczyzn, ale istnieje wiele sposobów jego leczenia. Jednym ze sposobów przedłużenia kontaktu płciowego jest masturbacja. Seksuolodzy zalecają wykonywanie ćwiczeń masturbacyjnych jako sposobu na utrzymanie kontroli nad wytryskiem.

Program kontrolowania wytrysku.

To program, który opiera się na wypróbowanych i sprawdzonych technikach wspomagających kontrolę wytrysku i zwiększeniu wydolności seksualnej. Postępuj powoli stopniowo, a po kilku tygodniach powinieneś zauważyć rezultaty.

  1. Onanizuj się suchą dłonią co najmniej 15 minut, zanim osiągniesz wytrysk.
  2. Onanizuj się zwilżoną dłonią co najmniej 15 minut zanim osiągniesz wytrysk. Może się okazać, że już te dwa pierwsze kroki pomogą Ci w dłuższym utrzymaniu wzwodu podczas stosunku. Możesz także wykonywać ćwiczenia wraz z partnerką.
  3. Poproś partnerkę by Cię onanizowała sucha dłonią co najmniej 15 minut zanim osiągniesz wytrysk.
  4. Poproś partnerkę by Cię onanizowała zwilżoną dłonią co najmniej 15 minut zanim osiągniesz wytrysk.
  5. Połóż się na plecach, posadź partnerkę na sobie okrakiem i wprowadź członek do jej pochwy. Oboje wstrzymujcie wszelkie ruchy do minimum. Praktykujcie to ćwiczenia dopóki nie wytrzymasz co najmniej 15 minut zanim osiągniesz wytrysk.
  6. Powtarzaj krok piąty prosząc partnerkę by łagodnie się opuszczała i podnosiła dopóki nie wytrzymasz co najmniej 15 minut.
  7. Powtarzaj krok 5, delikatnie wsuwając i wysuwając prącie. Ćwiczcie, dopóki nie wytrzymasz co najmniej 15 minut.
  8. Powtarzaj krok 5, wykonując wraz z partnerką dowolne ruchy, dopóki nie wytrzymasz co najmniej 15 minut.

Kolejnym sposobem na wydłużenie czasu trwania stosunku jest technika ściskania.

Technika ściskania, jest jednym z najbardziej przystępnych i bezpośrednich sposobów. Polega ona na uchwyceniu czubka penisa (tuż poniżej żołędzia) kciukiem i palcami. Kiedy czujesz, że zbliżasz się do wytrysku po prostu mocno zaciśnij palce. Nie przejmuj się jeśli na skutek tego erekcja ulegnie zmniejszeniu – za chwilę powróci. Tę samą technikę ściskania możesz zastosować u nasady penisa. Ten sposób bywa pomocny podczas stosunku, kiedy nie chcesz wychodzić z partnerki.

Gadżety erotyczne

Ostatni już metoda radzenia sobie z przedwczesnym wytryskiem to wprowadzenie do kontaktów seksualnych gadżetów erotycznych. To raczej sposób niż metoda, polegający na przerywaniu stosunku by nie doszło do wytrysku, przy jednoczesnym użyciu np. wibratora w celu  zaspokojenia partnerki. Można również wypróbować pierścienie uciskowe na penisa.

Źródło: Porady zaczerpnięte z książki Anne Hooper „SEKS Co warto wiedzieć?”

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl