Związek

Jak poznać kobietę?

Betty pisze
 

Jak poznać kobietę i zrobić pierwszy krok.

Zwykle większość moich treści kieruję do kobiet, jednakże dziś postanowiłam napisać krótki poradnik dla mężczyzn – samotnych singli. Często otrzymuję od różnych panów anonimowe wiadomości, w stylu „chciałbym się z tobą umówić”, „podobasz mi się” „jaka jest twoja ulubiona pozycja seksualna”, a wierzcie mi to nie jest najlepszy sposób na zwrócenie na siebie uwagi czy poderwanie kobiety. Wielu mężczyzn, niekoniecznie singli, korzysta z dobrodziejstw Internetu sądząc że w taki sposób z łatwością poderwie dziewczynę. Niestety, rzeczywistość weryfikuje prawdę. Powinno się mieć odwagę, by spróbować swoich szans w realnym świecie, twarzą w twarz, nie tylko zaczepiając kobiety z fałszywych kont fejsbukowych, czy też na portalach randkowych.

W poradniku na pewno nie znajdziecie rozwiązania wszystkich możliwych sytuacji ani odwagi potrzebnej do zrobienia pierwszego kroku. Na pewno znajdziecie natomiast możliwy scenariusz tego jak zacząć.

Mężczyzna może być często onieśmielony przez piękną kobietę, zwłaszcza jeśli mu się ona podoba. Choć to niełatwe zadanie, musisz nabrać dość odwagi by się do niej zwrócić bez tracenia zbyt wiele czasu by nie przepuścić okazji. Na ogół lepiej o niczym nie fantazjować bo realna prawda bywa frustrująca.

Na pierwsze podejście należy mieć strategię dzięki której będziesz sprawiał wrażenie rozrywkowego, mądrego i atrakcyjnego ale również uroczego i wyróżniającego się.

Betty pisze
Betty pisze

Pierwszy krok

Oceń sytuację, by zdecydować czy się do niej odezwiesz. Pierwszym krokiem jest podejść do kobiety, przedstawić się i zacząć rozmowę. Może wydawać się proste, ale niesie ze sobą wiele czynników które trzeba wziąć pod uwagę by mieć najlepsze szanse na zdobycie jej serca.

Musisz ocenić czy jest sama czy w grupie żeby nie zmarnować swojej jedynej szansy. Jeśli jest sama i czymś zajęta, najlepiej zaczekać na dogodny moment aż będzie mniej zajęta by zrobić pozytywne wrażenie na niej. Jeśli jest w gronie znajomych, należy wziąć pod uwagę dynamikę grupy. Jeśli znasz kogoś w grupie, wykorzystaj tę osobę by cię przedstawiła. Jeśli jednak nie znasz nikogo z obecnych, powinieneś zaczekać na moment kiedy będziesz mógł włączyć się do rozmowy, przedstawić i potem pogadać o czymś czym zajmują się wszyscy.

Kobiety są emocjonalne i można je zdobyć niewielkimi gestami. By zdobyć jej uwagę możesz zerkać w jej stronę co jakiś czas, byle nie bez przerwy. Kiedy spojrzy na ciebie, uśmiechnij się; jeśli się uśmiechnie to znaczy że jest otwarta na podejście.

Możesz wówczas podejść i się przedstawić. Musisz unikać bycia nudnym. Możesz zacząć od prostych pytań by rozwinąć z nich temat do rozmowy. Pytania powinny być dopasowane do sytuacji w której jesteście.

Na przykład jeśli znajdujecie się nad morzem, możesz podejść i spytać czy często tu przychodzi. Jeśli odpowie twierdząco, możesz spytać o jej wrażenia i co jej się tu podoba, by zrobić dobre wrażenie. Zwracaj uwagę na to co mówi, a niebawem pytania przerodzą się w pełną rozmowę.

W trakcie rozmowy musisz być sobą bo kobiety nienawidzą oszustów.

Traktuj ją tak, jak sam chciałbyś być potraktowany. Większość ludzi woli prowadzić szczere rozmowy niż fantazje i kłamstwa. Możesz zacząć od przedstawienia się jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, lub w trakcie rozmowy to zrobić, bo tak wypada.

Po tym jak się lepiej poznacie możesz zacząć zadawać pytania na jej temat zwracając uwagę na jej odpowiedzi.

Po udanej rozmowie musisz zaplanować dalsze spotkanie, dlatego najlepiej jest powiedzieć że miło się rozmawiało, i zaproponować wyjście na drinka. Wówczas powinna dać ci swój numer telefonu.

 

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl