Związek

Gra erotyczna – 5 tydzień

 

Gra erotyczna – 5 tydzień

 

Po tropach do skarbu – Karteczka dla pań

Zaskocz ukochaną osobę tropem z płatków róży. Poprowadź go na kuszącą podróż do sypialni. Zbuduj napięcie paroma rzeczami jakie z łatwością znajdzie na swej drodze (liścik, buty, fragmenty bielizny, pończochy) zanim w końcu znajdzie pośród świec płonącą… ciebie!

zabawy we dwoje

Pamiętaj, że ogień rozpala uczucia

Dlatego dbaj o to żeby w domu, tak czesto jak jest to możliwe paliły się świece. Palące się świce są nie tylko elementem dekoracyjnym, ale także tworzą romantyczny nastrój, podsysają pożądanie i sprawiają, że podnosi się temperatura uczuć. Zacznić zapalać świece podczas kolacji we dwoje, ożywią one panującą atmasferę. Romantyczne płomienie świec prowadzą do zacieśnienia więzi i bliskości. Jeżeli mamy możliwość spędzajmy wspólne wieczory przy kominku, podobny efekt osiągniemy zapalając świece.

Nawet znawcy feng shui zachęcają do umieszczenia w mieszkaniu akcentów powiązanych z ogniem, jeśli odnosimy wrażenie, że w  naszym życiu zbyt mało się dzieje i pragniemy walczyć z rutyną i monotonią.

A tak na marginesie nie wiem czy również zwróciliście uwagę, że gra jest chyba troszkę bardziej wymagająca w stosunku do Pań. Chyba jej twórcą był mężczyzna. Oczywiście nie mam nic przeciwko tylko takie spostrzeżenie. Też na to zwróciliście uwagę?

erotyczny piątek

Życzę udanej zabawy, niech miłość płonie między nami – kochajmy się.

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl