Związek

Gra erotyczna – 4 tydzień

 

Gra erotyczna – 4 tydzień

 

Kolejny erotyczny piątek i ciąg dalszy gry dla par, a dziś …

Karteczka dla Panów – „Wpatrywanie się w gwiazdy”, nie ukrywam, że ja nie mogłam się doczekać dzisiejszego zadania i nie spodziewałam się, że będzie tak romantyczne.

erotyczna gra 4 tydzień
fot. Pixabay

A oto treśc zadania: Znajdź balkon, park, wiejską drogę lub nawet własny ogródek i poświęć chwile by wspólnie z ukochaną patrzeć na gwiazdy na nocnym niebie. Trzymaj ją za rękę podczas szukania kształtów z gwiazd i wskazuj je. Przytul ją blisko i podziel się swoim ciepłem. Poczujcie otaczający Was mork i ciszę. Kiedy ostatni raz słyszałeś szelest liści, delikatny wiatr. Mamy tak niewiele czasu by chłonąć odgłosy natury. Mimo, iż towarzyszą nam każdego dnia to nikt nie zwraca na nie uwagi. Dzisiejszego wieczoru korzystajcie z tego we dwoje, ciesząc się bliskością i tym, że wciąż macie siebie.

Lubicie patrzeć w gwiazdy? Ja uwielbiam! Gwieździste niebo jest przepiękne i bardzo romantyczne – szczególnie latem, można nawet zaobserwować spadajace gwiazdy. A wtedy pomyśleć życzenie, marzyć i rozmyślać. Blisko z ukochaną osobą wspominać przeszłość, wspólne chwile, romantyczne wydarzenia i śnić o niezbadanej przyszłości. Nikt jej nie zna, ale to dobry moment by razem marzyć i fantazjować.

To już tradycja, że w piątkowe wieczory proponuje Wam rozrywkę. Dziś to będzie romantyczna komedia pt  „Poradnik pozytywnego myślenia” – „ The Silver Linings  Playbook” Naprawdę dobra obsada, zaś problemy poruszone w filmie mogą przytrafić się naprawdę każdemu. Na szczęście wszystko dobrze się kończy, ale tego dowiecie się po obejrzeniu filmu 🙂

Polecam i życzę miłego wieczoru

Share Button
loading...

Betty

Betty - miłośniczka kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Komentarze

tu wpisz komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Boże Narodzenie

O mnie

align="left" Betty - miłośniczka kultury, kuchni i pasjonatka życia. Gotowanie mnie odpręża i satysfakcjonuje, jest dla mnie sztuką, a nie tylko paliwem. Wierzę w ludzi i we wzajemną pomoc. Z tych również powodów cenię sobie szczerość i wolność słowa. Rozmowę, miłość i namiętność mam za dobrą monetę w każdym wieku.

Zobacz także:

loading...

Reklama

Współpracuje

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl